Little Town Hero Big Idea Edition PS4

229,00 zł

Najniższa cena produktu 229,00 zł z dnia 30.03.2023

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Little Town Hero zabiera nas w podróż do fantastycznej krainy, a dokładnie – do tytułowej wioski przylegającej do potężnego zamku, której mieszkańcy, nieświadomi skrywanego w niej sekretu, cieszą się spokojnym życiem. Kiedy jednak osadę zaczynają atakować przerażające potwory, zamieszkujący ją ludzie muszą za wszelką cenę stawić czoła zagrożeniu.

Seria
PlayStation 4
Gatunek
RPG
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Game Freak
PEGI
7
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Kolekcjonerska
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 22 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 22 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 4,40 zł .


This Big Ideas Edition zawiera:

  • Gre 
  • Art Book 
  • Plakat
  • Dwa Piny Set 
  • Soundtrack
  • Collector's Box

W grze Little Town Hero akcję ukazano z perspektywy trzeciej osoby (TPP). Filarem rozgrywki są turowe starcia z wyżej wspomnianymi monstrami, w których bierze udział zarówno prowadzony przez nas śmiałek, jak i pomagający mu wieśniacy. Podczas potyczek gracz musi wykazać się zmysłem taktycznym i umiejętnie dobierać rozkazy wydawane poszczególnym jednostkom, mając na uwadze choćby topografię terenu czy rozmieszczenie budynków. W przerwach pomiędzy kolejnymi pojedynkami można porozmawiać z postaciami neutralnymi, dowiadując się o ich potrzebach oraz trapiących ich problemach.

Dane

Gatunek
RPG
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Game Freak
PEGI
7
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Kolekcjonerska

Referencje

Komentarze (0)