Arkanoid Eternal Battle Limited Edition PS4

87,16 zł

Najniższa cena produktu 87,16 zł z dnia 20.05.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Arkanoid – Eternal Battle, przygotowany przez utalentowane francuskie studio Pastagames. Powrót kultowej gry z niszczeniem klocków od prestiżowej japońskiej firmy Taito.

Seria
PlayStation 4
Gatunek
Zręcznościowa
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Microids
PEGI
3
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
3760156489230
Ilość
Bardzo dużo
Bardzo dużo

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 8 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 8 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 1,60 zł .


Arkanoid to jedna z najbardziej przystępnych, a może nawet najbardziej przystępna gra w historii. Pomysł pozostaje prosty, lecz gracze muszą przygotować się na rosnący poziom trudności.

Gracze odkryją lub powrócą do kultowej gry z niszczeniem klocków w całkowicie zmodernizowanej wersji. Znane elementy serii na pewno powrócą, z nowym wyglądem, nowymi zasadami i nowymi efektami, bonusami i cechami! Na pewno zaskoczą niejednego weterana!

Najważniejszą nowością w tej grze jest tryb battle royale, wynoszący gry zręcznościowe na zupełnie inny poziom. Po raz pierwszy w historii gracze mogą ze sobą współzawodniczyć w sieci, aż do 25 osób jednocześnie.

Gra będzie mieć premierę jednocześnie na wszystkich platformach: PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch i PC. Dodatkowo, tryb dla wielu graczy będzie międzyplatformowy.

CECHY GRY:

  • Zupełnie nowy kierunek artystyczny i świeże, zaskakujące cechy gry, przedmioty i moce, stworzone przez znane francuskie studio Pastagames
  • 4 tryby gry, w tym 2 dla jednego gracza (Neo i Retro), lokalny versus i battle royale.
  • NEO: ta sama rozgrywka co w klasycznym Arkanoidzie, z nowymi power-upami i ścianami
  • RETRO: odkryj część historii w stylistyce starych automatów do gier
  • VERSUS: 2 do 4 graczy rywalizuje na jednym ekranie w oparciu o tryb NEO
  • ETERNAL BATTLE: 25 graczy rywalizuje w sieci, wygrywa osoba, która wytrzyma najdłużej. Czempioni mogą korzystać ze specjalnych mocy dających im przewagę podczas gry. W każdym sezonie (trwającym około miesiąca), czempioni będą rywalizować o najwięcej punktów.
  • Wiele możliwości ponownej, świeżej rozgrywki dzięki trybowi battle royale: graj w sieci i zmierz się z przeciwnikami z całego świata.
  • Adaptująca się i progresywna ścieżka dźwiękowa, skomponowana przez Xaviera Thiry.
  • Cross-play pozwala wspólnie grać na różnych platformach.
  • specjalna, sieciowa lista wyników w 3 głównych trybach (solowym Neo, Retro i Eternal Battle) będzie dostępna od premiery i pokaże najlepsze wyniki graczy.

Dane

Gatunek
Zręcznościowa
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Microids
PEGI
3
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
3760156489230

Referencje

Komentarze (0)