• -60,00 zł

Monstrum PL PS4

139,00 zł
79,00 zł Zniżka 60,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 139,00 zł

Najniższa cena produktu 79,00 zł z dnia 04.06.2023

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Monstrum to trójwymiarowa przygodówka z gatunku survival horror. Za stworzenie tytułu odpowiada niezależne studio Team Junkfish, które do tej pory nie miało na koncie żadnych głośnych produkcji.

Seria
PlayStation 4
Gatunek
Przygodowa
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Polska, napisy
Okładka
Angielska
Producent
Soedesco
PEGI
16
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Ilość
Średnio
Średnio

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 7 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 7 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 1,40 zł .


Monstrum przenosi gracza na pokład dużego, opuszczonego oraz powoli niszczejącego okrętu, gdzie został uwięziony w niewytłumaczonych okolicznościach i musi znaleźć drogę ucieczki. Równocześnie jego tropem podąża cały czas tytułowe monstrum.

Monstrum jest pierwszoosobowym survival horrorem. Produkcja stawia mocny nacisk na losowość rozgrywki. Gracz porusza się po generowanym proceduralnie okręcie i staje do walki z jednym z trzech zaimplementowanych potworów. Dodatkowo każda z tych kreatur ma własne schematy zachowań.

Z racji tego, że gracz nie jest w stanie zabić potwora, musi oni korzystać ze wszystkich możliwych metod, by zmylić pościg, takich jak kryjówki, a także narzędzia i przedmioty odwracające uwagę. Twórcy zdecydowali się również wprowadzić system permanentnej śmierci. Jeden błąd lub przeoczenie oznacza, że należy zacząć całą zabawę od początku, na nowej mapie i z innym potworem.

Dane

Gatunek
Przygodowa
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Polska, napisy
Okładka
Angielska
Producent
Soedesco
PEGI
16
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa

Referencje

Komentarze (0)