Autonauts PS4

89,99 zł

Najniższa cena produktu 89,99 zł z dnia 20.05.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Podróżuj po wszechświecie, tworząc osady na niezamieszkanych planetach, a jedynym celem jest wprawienie światów w ruch dzięki mocy automatyzacji.

Seria
PlayStation 4
Gatunek
Symulacja
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Curve Digital
PEGI
3
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5056635600318
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 8 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 8 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 1,60 zł .


Świeżo ze swojego statku kosmicznego, musisz zebrać kij i kamień i rozpocząć wysiłki związane z budowaniem osady. Twórz podstawowe przedmioty rzemieślnicze na podstawie planów i powoli buduj szereg robotobotów, aby wspomóc twoje wysiłki. Naucz i ukształtuj ich sztuczną inteligencję za pomocą wizualnego języka programowania, a następnie poinstruuj ich, aby rozpoczęli tworzenie Twojej osady. Podziwiaj, jak planeta, którą ukształtowałeś, staje się domem dla cywilizacji robotników, którzy chętnie spełnią Twoje oczekiwania!

Rozwijaj się dalej dzięki stworzeniu Folk; istoty, które potrzebują twojej pomocy, aby przetrwać. Pchnij swoje roboty-roboty dalej, wprowadzając wędkarstwo, gotowanie, mieszkanie i krawiectwo, i pomóż Ludowi wejść w stan transcendencji.

Autonauts łączy w sobie to, co najlepsze w rolnictwie, symulacji, rzemiośle, budowaniu, linii produkcyjnej i zarządzaniu zasobami, aby stworzyć zupełnie nowe wrażenia, jak żadne inne. Stwórz zautomatyzowany świat swoich marzeń! Przyszłość jest teraz!

Stwórz zautomatyzowany świat swoich marzeń!

Kluczowe cechy:

  • Zabawne programowanie: naucz robotników wymaganych kroków do wykonania zadań, prosząc ich o powtórzenie czynności przy użyciu wizualnego języka programowania. Zaprojektowany tak, aby był łatwy do nauczenia, ale ze zwiększoną złożonością, istnieje wiele możliwości.
  • Zautomatyzowana automatyzacja: Zbuduj armię botów, aby zautomatyzować prawie wszystko w swojej osadzie, naucz je, co robić i rozszerz ich mózgi i możliwości wykonywania zadań dzięki licznym ulepszeniom i opcjom.
  • Różne przedsięwzięcia: od gromadzenia się po budowanie, gotowanie, łowienie ryb, krawiectwo, hodowlę, hodowlę zwierząt i nie tylko – świat Autonautów jest ogromny i oferuje nieograniczone możliwości automatyzacji i ewolucji ich świata.
  • Czarująca kreatywność: Świat Autonautów ożywa dzięki stylowi low-poly połączonemu ze spójną i jasną paletą kolorów, która dodaje głębi i skali, tworząc relaksującą i atrakcyjną przestrzeń do zabawy.

Dane

Gatunek
Symulacja
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Curve Digital
PEGI
3
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5056635600318

Referencje

Komentarze (0)