• -131,44 zł

Void tRrLM2() Void Terrarium 2 [Deluxe Edition] PS4

299,00 zł
167,56 zł Zniżka 131,44 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 299,00 zł

Najniższa cena produktu 167,56 zł z dnia 17.07.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Zanurz się w głębinach zdradzieckiego świata pokrytego toksycznymi grzybami z void* tRrLM2(); //Void Terrarium 2. Od deweloperów z Nippon Ichi Software pochodzi druga część serii Void Terrarium. W tym świecie przytłoczonym przez rozkład, jedno światło nadziei trwa: młoda dziewczyna o imieniu Toriko, ostatni żyjący człowiek.

Seria
Promocje
Gatunek
RPG
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
NIS America
PEGI
7
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
0810100860578
Ilość
Bardzo dużo
Bardzo dużo

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 16 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 16 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 3,20 zł .


Jej przyjaciel-robot, który stał się opiekunem, Robbie, przywrócił ją do zdrowia w zaciszu rozbitego terrarium stworzonego z pomocą wycofanej z użytku SI. To wyjątkowe terrarium mieści jedyne środowisko życia, którego nie dotknął śmiertelny wzrost grzybów i oferuje bezpieczną przystań dla młodej Toriko.

Pomimo tego, że ledwo przeżył fabułę cloudAI, Toriko zapadł na kolejną tajemniczą chorobę zagrażającą życiu. Robbie musi zrobić wszystko, co w jego mocy, aby zapewnić Toriko bezpieczeństwo, jednocześnie badając wspomnienia cloudAI, aby utrzymać terrarium i znaleźć lekarstwo na nieznaną dolegliwość Toriko. Zbadaj ten ponury, a zarazem kapryśny postapokaliptyczny świat i jego niekończące się podziemne drogi i przewody, aby zebrać materiały i wykonać niezbędne przedmioty, aby zwiększyć swoje statystyki i uratować ostatniego pozostałego przy życiu człowieka od nieuchronnej śmierci.

Cechy:

  • Mistrz Broni - W miarę postępów w lochach podnieś poziom swojej ulubionej broni. Opanowanie broni zapewni ci dodatkową moc potrzebną do ochrony Toriko.
  • Tajemnicze bonusy - Dostęp do nich jest możliwy dzięki żółtym portalom, a w Tajemniczych Pokojach znajdziesz rzadkie skrzynie zawierające mnóstwo dobrodziejstw, w tym potężny sprzęt, nowe zdolności lub ultra rzadkie umiejętności, które mogą zmienić przebieg twojej wyprawy!
  • Możliwość dostosowania towarzysza - powracając z oryginału, void* tRrLM2(); //Void Terrarium 2 oferuje nowe opcje dostosowania Toriko, w tym nowe ubrania, fryzury i akcesoria! Daj jej makeover jej marzeń!
  • Opieka nad terrarium - Utrzymuj wilgotność i temperaturę w swoim terrarium, sadząc nasiona i pielęgnując je podczas wzrostu! Następnie zbierz nową roślinę, aby udekorować swoje terrarium.

Dane

Gatunek
RPG
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
NIS America
PEGI
7
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
0810100860578

Referencje

Komentarze (0)