Eiyuden Chronicle Rising PS4

149,00 zł

Najniższa cena produktu 149,00 zł z dnia 12.06.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Eiyuden Chronicle: Rising łączy emocjonującą przygodę w starożytnych ruinach z opowieścią o powstaniu miasta z popiołów.

Seria
PlayStation 4
Gatunek
RPG
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Red Art Games
PEGI
12
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
3760328371875
Ilość
Bardzo dużo
Bardzo dużo

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 14 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 14 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 2,80 zł .


Zwabieni soczewkami i innymi skarbami w pobliskich Runebarrows bohaterowie dowiadują się, że miasto usiłuje odbudować się po trzęsieniu ziemi, i postanawiają pomóc. Po drodze rozstrzygają spory między zapalonymi poszukiwaczami przygód a ostrożnymi miejscowymi, którzy uważają, że ruiny należy zostawić w spokoju. Dowiedzą się też więcej na temat tego, dlaczego każdy z nich szuka skarbu, wzmacniając tym samym więzi między bohaterami.

Eiyuden Chronicle: Rising łączy ekscytującą przygodę w starożytnych ruinach z opowieścią o powstaniu jednego miasta z popiołów.

Przyciągnięci soczewkami i innymi skarbami w pobliskich Runebarrows, nasi bohaterowie dowiadują się, że miasto walczy o odbudowę po trzęsieniu ziemi i postanawiają pomóc. Po drodze będą rozstrzygać spory między żądnymi przygód poszukiwaczami przygód a ostrożnymi mieszkańcami, którzy uważają, że Kurhany nie powinny być niepokojone. Dowiedzą się więcej o swoich wzajemnych powodach poszukiwania skarbów, pogłębiając przy tym swoje więzi.

Jak się dowiesz, te Runebarrows skrywają wielką tajemnicę, która ma fatalne implikacje dla jednej z postaci. To, co zaczyna się jako zwykłe poszukiwanie skarbów, przeradza się w mroczny spisek, który wstrząśnie światem i zasieje nasiona, które przeniosą się do głównej historii Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes.

Cechy

  • Grywalne postacie z głównej gry
  • Łącz zawartość i łączność z Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes
  • Platformówka 2.5 i silnik

Dane

Gatunek
RPG
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Red Art Games
PEGI
12
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
3760328371875

Referencje

Komentarze (0)