Tin & Kuna PS4

89,00 zł

Najniższa cena produktu 89,00 zł z dnia 15.06.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Tin & Kuna to platformówka 3D z elementami gry logicznej od brazylijskiego studia Black River. Gra pozwala nam wcielić się w tytułowe stworki – Tina i Kunę – które podczas zabawy uwalniają wielkie zło. Protagonistom nie pozostaje nic innego, jak naprawić bałagan, którego narobili. W tym celu wyruszają w podróż pełną pułapek i czekających na rozwiązanie zagadek środowiskowych.

Seria
PlayStation 4
Gatunek
Zręcznościowa
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Numskull Games
PEGI
3
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 8 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 8 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 1,60 zł .


Tin i Kuna to dwa sympatyczne stworki, które podczas zabawy znajdują tajemniczą kulę. Niestety Kuna przypadkowo ją rozbija. Okazuje się, że w jej wnętrzu uwięzione były złe duchy, które rozprzestrzeniły się po całej planecie, a nawet opętały Tina. Kuna musi uratować przyjaciela, aby następnie z jego pomocą naprawić artefakt.

W Tin & Kuna gracz ma za zadnie przejść 40 zróżnicowanych plansz. Na drodze stają nam pułapki oraz zagadki logiczne. Wszystkie przeszkody pokonamy jednak z pomocą kawałków magicznego kryształu, które sprawiają, że nasza postać nabywa nowych mocy. Twórcy zachęcają graczy do skrupulatnego przeszukiwania każdej mapy, gdyż w jej zakamarkach poukrywane są sekrety. Większość produkcji przejdziemy kierując poczynaniami Kuny, jednak w niektórych partiach gry dostaniemy kontrolę nad Tinem.

Dane

Gatunek
Zręcznościowa
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Numskull Games
PEGI
3
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa

Referencje

Komentarze (0)