8Doors Arum's Afterlife PS4

139,00 zł

Najniższa cena produktu 139,00 zł z dnia 20.05.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

8Doors" to napędzana fabułą platformówka akcji w stylu Metroidvania, na którą duży wpływ miały koreańskie opowieści ludowe. Wciel się w postać Arum, odważnej dziewczyny, która dobrowolnie wkroczyła do świata pozagrobowego w poszukiwaniu duszy swojego ojca. Pomóż jej przejść przez "8 drzwi czyśćca", aby rozwiązać tajemnice, które kryją się w jego wnętrzu. Pokonaj nędzne upiory blokujące ci drogę i uratuj zbiegłe dusze, które potrzebują twojego przewodnictwa.

Seria
PlayStation 4
Gatunek
Zręcznościowa
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Red Art Games
PEGI
7
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
3760328371240
Ilość
Mało
Mało

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 13 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 13 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 2,60 zł .


Poruszaj się po 8 różnych obszarach czyśćca i napotykaj na swojej drodze niezliczone niebezpieczne przeszkody. Używaj płynnych kombosów i w porę wykonuj uniki, aby walczyć z ponad 36 różnymi rodzajami widm i 21 śmiertelnie niebezpiecznymi bossami o unikalnych wzorcach ataku. Władaj 7 różnymi rodzajami broni, opanuj różne umiejętności i skorzystaj z pasywnych zdolności.

Cechy:

  • lmmersyjna i głęboka opowieść - Tłem jest fascynujące życie pozagrobowe Wschodu. Historia oparta jest na tradycyjnych koreańskich folklorach i zawiera wiele zapadających w pamięć koncepcji i postaci.
  • Ostra grafika i sztuka - Tylko trzy kolory zostały użyte, aby tchnąć życie w grę: czerwony, czarny i biały. Wszystkie postacie zostały narysowane ręcznie w animacjach 2D klatka po klatce.

Dane

Gatunek
Zręcznościowa
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Red Art Games
PEGI
7
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
3760328371240

Referencje

Komentarze (0)