Unto The End PS4

129,00 zł

Najniższa cena produktu 129,00 zł z dnia 08.06.2023

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Unto The End to wymagająca gra przygodowa z elementami walki, utrzymana w stylu kinowej platformówki. Historia jest prosta: wróć do domu, do swojej rodziny.

Seria
PlayStation 4
Gatunek
Akcja
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Producent
Red Art Games
PEGI
12
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 12 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 12 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 2,40 zł .



Opanuj walkę w trybie read-react w intensywnych pojedynkach na miecze. Dostrzegaj okazje do handlu i używania przedmiotów. Przygoda opowiedziana poprzez twoje działania, jak uda ci się dotrzeć do domu?

Cechy:

  • Read-React Combat - Jedyny w swoim rodzaju system walki skoncentrowany na umiejętnościach i mistrzostwie, zaprojektowany i zbudowany od podstaw specjalnie dla 2D. Walcz inteligentnie i uderzaj taktycznie za pomocą miecza i broni dystansowych w zaciętych bitwach jeden na jednego i w grupach.
  • Ręcznie tworzone spotkania - przygoda rozwija się dzięki starannie tworzonym spotkaniom, z których każde zawiera inteligentnych, godnych przeciwników, mających własne motywacje i miejsce w świecie.
  • Koncentracja na umiejętnościach gracza - wymagające doświadczenie dla pojedynczego gracza z minimalną pomocą manualną. Wszystkie umiejętności ojca są dostępne od samego początku, a ich opanowanie, jak również uważna obserwacja otoczenia, są kluczem do przetrwania i sukcesu.
  • Bezlitosny teren - od podziemnych ruin w jaskiniach po surowe górskie szczyty, pokonuj wyzwania środowiskowe i śmiertelne pułapki, przemierzając świat starannie przygotowanych krajobrazów.

Dane

Gatunek
Akcja
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Producent
Red Art Games
PEGI
12
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa

Referencje

Komentarze (0)