• Nowy

Konsola PlayStation 5 Slim z napędem 1TB (PS5)

2 499,00 zł

Najniższa cena produktu 2 499,00 zł z dnia 20.02.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Ultraszybki dysk SSD zapewnia błyskawiczne czasy wczytywania. Efekty dotykowe, adaptacyjne efekty „Trigger” i technologia dźwięku 3D2 wciągną Cię w realistycznie odwzorowany świat niesamowitych gier nowej generacji na PlayStation®.

Seria
Playstation
Marka
Playstation
Kategoria produktu
Konsole
Stan
Nowy
Platforma
PS5
Kod EAN
711719577188
Gwarancja
24 miesiące
Ilość
Bardzo dużo
Bardzo dużo

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 249 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 249 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 49,80 zł .


Konsola PS5® stwarza niewyobrażalne do tej pory możliwości rozgrywki.

Ultraszybki dysk SSD zapewnia błyskawiczne czasy wczytywania. Efekty dotykowe, adaptacyjne efekty „Trigger” i technologia dźwięku 3D2 wciągną Cię w realistycznie odwzorowany świat niesamowitych gier nowej generacji na PlayStation®.

Prędkość błyskawicy
Wykorzystując moc procesora niestandardowego, procesora graficznego i dysku SSD ze zintegrowanym We/Wy, stworzono nowe zasady tego, na co stać konsolę PlayStation.

Zachwycające gry
Daj się zachwycić niesamowitej grafice i odkrywaj nowe funkcje PS5®. Korzystaj z szerokiego katalogu zgodnych gier na PS4®.

Wrażenia zapierające dech w piersiach
Doznawaj jeszcze mocniejszych wrażeń z grania dzięki obsłudze efektów dotykowych, adaptacyjnym spustom i technologii dźwięku 3D 2.

Graj jak nigdy dotąd

Smukła konstrukcja
PS5® zapewnia graczom potężną technologię gier w eleganckiej, niewielkiej konsoli.

1 TB pamięci masowej
Dzięki dyskowi o pojemności 1 TB Twoje ulubione gry tylko czekają, by w nie zagrać 3.

Ultraszybki dysk SSD
Zainstalowane na konsoli PS5® gry będą wczytywać się w mgnieniu oka.

Technologia śledzenia promieni
Symulacja indywidualnych promieni świetlnych pozwala tworzyć realistyczne cienie i odbicia w obsługujących tę technologię grach na PS5®, co jeszcze bardziej wciąga graczy w wirtualny świat.

Granie na telewizorach 4K
Zagraj w ulubione gry PS5® na swoim telewizorze 4K. Nawet 120 kl./s przy odświeżaniu na poziomie 120 Hz Dzięki obsłudze odświeżania w wyświetlaczach 4K na poziomie 120 Hz w obsługiwanych grach możesz podziwiać płynną rozgrywkę nawet w 120 klatkach na sekundę.

Technologia HDR
Grając na telewizorze z funkcją HDR w obsługujące tę technologię gry na PS5®, możesz podziwiać niesamowicie żywe i intensywne barwy.

Silnik Tempest 3D AudioTech
Zanurz się w dźwięku, który sprawia wrażenie wielokierunkowego. Dzięki niemu w grach wykorzystujących silnik Tempest 3D AudioTech2 Twoje otoczenie naprawdę ożyje.

Efekty dotykowe
Kontroler bezprzewodowy DualSense® zapewnia niesamowite efekty dotykowe w wybranych tytułach na PS5®, które pozwalają Ci odczuć rezultaty Twoich działań w grach dzięki dynamicznej reakcji sensorycznej.

Adaptacyjne efekty „Trigger”
Poznaj możliwości adaptacyjnych efektów „Trigger” w wybranych tytułach na PS5™. Dzięki tej technologii opór podczas wciskania spustów na kontrolerze zmienia się w zależności od tego, co robisz w grze.

Zawiera grę ASTRO’S Playroom
W tej grze dla wszystkich użytkowników konsoli PS5® poznajesz cztery światy, z których każdy prezentuje innowacyjny sposób rozgrywki wykorzystujący wszechstronne funkcje kontrolera bezprzewodowego DualSense®.

Wsteczna kompatybilność i funkcja Game Boost
Na konsoli PS5® można grać w ponad 4000 gier na PS4®. Dzięki funkcji Game Boost możesz cieszyć się większą, bardziej płynną szybkością klatek w niektórych z najlepszych gier na konsolę PS4®.

Zawartość zestawu:

 • Kontroler bezprzewodowy
 • Dysk SSD 1 TB
 • Napęd optyczny 4
 • 2 stopki podstawki poziomej
 • Przewód HDMI®
 • Kabel zasilający
 • Przewód USB
 • Materiały drukowane
 • ASTRO’s PLAYROOM (gra zainstalowana fabrycznie)

Podstawka pionowa jest sprzedawana oddzielnie.

  1. Konsola PS5® (grupa modeli CFI-2000 – slim)
  2. Dźwięk 3D we wbudowanych głośnikach telewizyjnych lub stereofonicznych słuchawkach analogowych albo USB. Wymagane jest skonfigurowanie oraz najnowsza aktualizacja oprogramowania systemu.
  3. Część dysku SSD jest zarezerwowana na oprogramowanie systemu i inne funkcje, więc dostępna pojemność dysku SSD może się różnić.
  4. Do sparowania napędu optycznego i konsoli PS5® podczas konfiguracji wymagane jest połączenie z Internetem.

Dane

Marka
Playstation
Kategoria produktu
Konsole
Stan
Nowy
Platforma
PS5
Kod EAN
711719577188
Gwarancja
24 miesiące

Referencje

Komentarze (0)