Nr 09 Figurka Amiibo Smash Villager

169,00 zł

Najniższa cena produktu 169,00 zł z dnia 01.10.2023

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Dotykaj, obserwuj i przyłącz się do gry!

Seria
Amiibo
Marka
Amiibo
Stan
Nowy
Producent
Nintendo
PEGI
7
Kod EAN
045496352448
Ilość
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Obecnie brak na stanie


redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 16 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 16 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 3,20 zł .


Odkryj amiibo, zupełnie nowy sposób interakcji z twoimi ulubionymi grami oraz postaciami ze świata Nintendo.

Po przyłożeniu figurki NFC do twojego GamePada Wii U podczas rozgrywki, nastąpi transfer danych, które będą mogły zostać wykorzystane w grze w dowolny sposób. Kiedy będziesz grać, dane z twojej figurki także zostaną zaktualizowane, więc kontynuuj rozgrywkę, by stworzyć wyjątkowe amiibo.

Pierwszy zestaw figurek dostępny będzie dla gry Super Smash Bros na Wii U. Obserwuj swoją rozgrywkę z amiibo i jej rozwój.

W Super Smash Bros. na Wii U możesz dokonywać transferu danych z twojego amiibo, które pojawi się w grze i będzie walczyć dla ciebie. W trakcie walki, amiibo będzie rozwijać unikatowe cechy oraz umiejętności, wzrastać w siłę, czy uczyć się nowych ruchów. Będziesz mógł nawet dostosować ciosy specjalne aby zmienić losy bitwy.

Przyłącz się do wielu różnych gier!

Oprócz Super Smash Bros. na Wii U, będziesz mógł użyć amiibo w innych tytułach. Jak zostaną wykorzystane, będzie zależeć od danej gry! W przyszłości ukaże się mnóstwo figurek, reprezentujących postaci z różnych tytułów.

Dane

Marka
Amiibo
Stan
Nowy
Producent
Nintendo
PEGI
7
Kod EAN
045496352448

Referencje

Komentarze (0)