Heroland Knowble Edition SWITCH

89,00 zł

Najniższa cena produktu 89,00 zł z dnia 04.10.2023

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Fabuła gry skupia się na perypetiach dwóch bohaterów. Pierwszy to Elric Bausch, książę z królestwa Knowble. Był on kandydatem do tronu, lecz wskutek politycznych zawirowań spadł w hierarchii ważności o osiemnaście miejsc. Teraz mówią na niego “18”. Książę ma nieznośny zwyczaj patrzenia na ludzi z góry, ale w głębi duszy to porządny chłopak. Drugiego bohatera nazywają Pochio, choć nie jest to jego prawdziwe imię. Pochodzi on z ubogiej rodziny mieszkającej na prowincji i obecnie pracuje w parku rozrywki wybudowanym na niewielkiej wyspie. Obaj bohaterowie, kompletnie do siebie niepodobni, zawiązują sojusz, by pokonać króla demonów.

Seria
Nintendo Switch
Gatunek
RPG
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
MARVELOUS INC.
PEGI
12
Nośnik
Kartridż
Edycja
Specjalna
Kod EAN
5060540770400
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 8 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 8 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 1,60 zł .


Heroland na pierwszy rzut oka przypomina klasycznego japońskiego RPG-a, choć rzeczywistość jest nieco inna. Akcja rozgrywa się na wspomnianej wyspie, gdzie wybudowano duży park rozrywki. Clou rozgrywki to pokonywanie dungeonów, które są nieliniowe. Zabawa polega jednak na tym, że Pochio kieruje krokami odwiedzających, którzy eksplorują lochy i walczą z najróżniejszymi monstrami. Mamy nad nimi ograniczoną kontrolę, sprowadzającą się do wydawania prostych komend. Sam system walki jest turowy.

Dobrze wykonana robota nagradzana jest użytecznymi przedmiotami i pieniędzmi, za które nabyć możemy na przykład nowy ekwipunek dla gości odwiedzających park lub meble do swojego mieszkania.

Przy produkcji Work x Work brali udział twórcy takich gier jak Mother 3 czy Legend of Mana. Muzykę napisał Tsukasa Masuko, który odpowiadał za ścieżkę dźwiękową m.in. wcześniejszych odsłon Megami Tensei/Shin Megami Tensei.

Dane

Gatunek
RPG
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
MARVELOUS INC.
PEGI
12
Nośnik
Kartridż
Edycja
Specjalna
Kod EAN
5060540770400

Referencje

Komentarze (0)