Gem Smashers SWITCH

99,00 zł

Najniższa cena produktu 99,00 zł z dnia 01.06.2023

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

W Gem Smashers kontrolujemy jedną z trzech postaci, starając się sterować nią w taki sposób, by odbijając się od elementów otoczenia, niszczyła kolorowe kryształy.

Seria
Nintendo Switch
Gatunek
Zręcznościowa
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Frame Studios
PEGI
3
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 9 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 9 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 1,80 zł .


Gem Smashers przenosi graczy na alternatywną wersję Ziemi przed laty zamieszkiwaną przez pokojowo nastawione stworzenia.

Planeta padła jednak ofiarą złowrogiego naukowca IMBU, który nie tylko zagarnął całą dostępną na niej energię, lecz także uwięził jej mieszkańców w kolorowych kryształach.

Na szczęście z pułapki zdołała się uwolnić trójka naszych głównych bohaterów, czyli Bau, Bam oraz Bom; od tej pory ich zadaniem jest niesienie pomocy przyjaciołom i rozprawienie się ze swoim arcywrogiem.

W wydanym na platformę Switch Gem Smashers akcję ukazano od boku.

W trakcie zabawy przejmujemy kontrolę nad jednym z trzech stworków i staramy się sterować nim w taki sposób, by odbijając się od elementów otoczenia, niszczył kolorowe kryształy. Warto przy tym pamiętać, że rozbicie kamienia o określonej barwie wymaga dobrania przez stworka odpowiedniego koloru, barwę można zmienić, wykorzystując specjalne urządzenia obecne na planszach.

W trakcie zmagań należy rónież uważać na przeszkody oznaczone symbolem czaszki.

Rozgrywkę urozmaicają okazjonalne starcia z bossami (których pokonanie wymaga uderzania w słabe punkty) oraz możliwość bicia rekordów czasowych.

Dane

Gatunek
Zręcznościowa
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Frame Studios
PEGI
3
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa

Referencje

Komentarze (0)