Do not Feed the Monkeys SWITCH

99,00 zł

Najniższa cena produktu 99,00 zł z dnia 04.10.2023

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Do Not Feed the Monkeys jest unikalną produkcją łączącą cechy symulacji oraz gier strategicznych i logicznych. Za jej powstanie odpowiadają niezależne zespoły Fictiorama Studios i BadLand Games.

Seria
Nintendo Switch
Gatunek
Symulacja
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
BadLand Games
PEGI
16
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
8436566142045
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 9 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 9 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 1,80 zł .


W Do Not Feed the Monkeys gracz wciela się w nowego członka tajnego stowarzyszenia znanego jako The Primate Observation Club. Jego zadaniem jest obserwacja ludzi (tytułowych „małp”) i pozyskiwanie cennych informacji na temat ich sekretów.

W Do Not Feed the Monkeys przyglądamy się życiu rozmaitych osobistości przez kamery bezpieczeństwa. Podsłuchując prowadzone przez nie rozmowy, a także obserwując wykonywane przez nie czynności, dowiadujemy się o nich rozmaitych rzeczy. To, co zrobimy z tymi informacjami, zależy wyłącznie od nas. Możemy bowiem stosować się do tytułowego polecenia i „nie karmić małp”, a więc w żaden sposób nie ingerować w ich życie, bądź wręcz przeciwnie – użyć swojej wiedzy przeciwko nim, by w ten sposób zarobić dodatkowe pieniądze (co jednak niesie ze sobą rozmaite konsekwencje, często niemożliwe do przewidzenia).

Warto jednak pamiętać, że dzięki gotówce (której wiecznie jest zbyt mało) protagonista może opłacić mieszkanie czy zaopatrywać się w niezbędne do przeżycia jedzenie oraz picie. Poza tym w trakcie zabawy gracz musi dbać o jego stan zdrowia, od czasu do czasu pozwalając mu się wyspać. Na to ostatnie należy jednak wybrać odpowiedni moment, gdyż wówczas nasz podopieczny traci możliwość obserwacji swoich „ofiar”, przez co może przegapić przydatną wskazówkę. Sprawę dodatkowo komplikuje fakt, że chcąc dowiedzieć się wszystkiego, bohater musiałby przyglądać się kilku celom jednocześnie, co jest niemożliwe do wykonania. Z tego względu jedno ukończenie gry nie wystarczy, by poznać wszystkie jej aspekty.

Do Not Feed the Monkeys posiada prostą dwuwymiarową grafikę wykonaną w technice pixel art.

Dane

Gatunek
Symulacja
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
BadLand Games
PEGI
16
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
8436566142045

Referencje

Komentarze (0)