Daemon X Machina SWITCH

139,00 zł

Najniższa cena produktu 139,00 zł z dnia 02.06.2023

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Całkowicie nowa, niezwykle szybka gra akcji od Kenichiro Tsukudy zmierza na Nintendo Switch. Zabierz swój Arsenal, dającą się w pełni spersonalizować zbroję, na szereg misji, aby pokonać przeciwników za wszelką cenę. Wybieraj spośród wachlarza broni, zdobywaj kolejne z pokonanych Arsenali i wymieniaj je w każdej chwili, zmieniając strategię, stojąc twarzą w twarz ze zmieniającymi się zagrożeniami.

Seria
Nintendo Switch
Gatunek
Akcja
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
MARVELOUS INC.
PEGI
12
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
045496424596
Ilość
Dużo
Dużo

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 13 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 13 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 2,60 zł .


Kenichiro Tsukuda znany jest ze swojej pracy nad serią Armored Core. Wraz ze swoim utalentowanym zespołem stworzył całkowicie nowy tytuł, starając się, aby był on „najlepszą grą mecha akcji“.

Projekty postaci zostały wykonane przez Yusuke Kozakiego, który pracował także przy Fire Emblem Awakening oraz Fire Emblem Fates. Projekty mechów stworzył Pan Kawamori, który pracował także nad seriami Armored Core oraz Super Dimension Fortress.
Avatar gracza można w pełni spersonalizować za pomocą szeregu opcji.

Każdy Arsenal uzbrojony jest w różne bronie, ramiona oraz ręce. Gracze mogą także założyć bronie wspierające na plecy i wymieniać je podczas walki. Arsenale mogą walczyć zarówno w powietrzu, jak i na ziemi.

Chwytaj przedmioty w swoim otoczeniu, takie jak samochody oraz znaki drogowe i używaj ich jako broni lub pocisków! Pokonani przeciwnicy mogą upuścić broń oraz pociski, których gracz może użyć od razu po zdobyciu.

Tryby online oraz bezprzewodowy lokalny multiplayer będą dostępne w pełnej wersji gry.

Dane

Gatunek
Akcja
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
MARVELOUS INC.
PEGI
12
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
045496424596

Referencje

Komentarze (0)