The Calligula Effect 2 SWITCH

259,00 zł

Najniższa cena produktu 259,00 zł z dnia 21.03.2023

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Virtuadoll o nazwie Regret stworzył świat Redo w celu ratowania ludzi z ich żalu przeszłości przez nieświadomie uwięzienie ich w symulacji. Ten "raj" zostaje wstrząśnięty do głębi, gdy wirtualny idol o imieniu X włamuje się do wirtualnej rzeczywistości Regreta i przywraca licealistce wspomnienia z prawdziwego świata, Aby uciec z Redo, tworzą oni Klub Go-Home

Seria
Nintendo Switch
Gatunek
Przygodowa
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
NIS America
PEGI
12
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 25 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 25 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 5,00 zł .


Poznaj świeże twarze Go-Home Club, których wspomnienia zostały obudzone przez virtuadoll, χ, rekrutować innych uczniów do pomocy, wyzwanie virtuadoll, Regret, i jej muzyków Obbligato, i uciec z fałszywego świata Redo.

Wykorzystaj Wyimaginowany Łańcuch, aby przewidzieć ruchy przeciwników i stworzyć idealną strategię, a także zastosować wyliczone techniki, aby uzyskać przewagę taktyczną w walce.

Mistrzowsko opracowane scenariusze fabularne scenarzysty Persony Tadashiego Satomi i reżysera Takuyi Yamanaki łączą się z pulsującą, inspirowaną vocaloidami ścieżką dźwiękową, czyniąc świat Redo niezapomnianym doświadczeniem wizualnym i dźwiękowym.

Dane

Gatunek
Przygodowa
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
NIS America
PEGI
12
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa

Referencje

Komentarze (0)