Metroid Dread Special Edition SWITCH

459,00 zł

Najniższa cena produktu 459,00 zł z dnia 26.02.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Dołącz do międzygalaktycznej łowczyni nagród Samus Aran w jej pierwszej nowej historii 2D Metroid™ od 19 lat!

Seria
Edycje Kolekcjonerskie
Gatunek
Zręcznościowa
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Nintendo
PEGI
12
Nośnik
Kartridż
Edycja
Kolekcjonerska
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 45 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 45 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 9,00 zł .


Historia Samus jest kontynuowana po wydarzeniach z gry Metroid™ Fusion, kiedy to przybywa ona na planetę ZDR, aby zbadać tajemniczą transmisję wysłaną do Federacji Galaktycznej. Odległa planeta została opanowana przez okrutne obce formy życia i mrożące krew w żyłach mechaniczne zagrożenia. Samus jest bardziej zwinna i sprawniejsza niż kiedykolwiek, ale czy zdoła pokonać nieludzkie zagrożenie czające się w głębi ZDR?

Cechy:

  • Stań do walki z nieustępliwymi robotami E.M.M.I. - niegdyś maszyny badawcze pobierające DNA, teraz polują na Samus. Napięcie jest wysokie, a ty unikaj tych E.M.M.I., aby uniknąć okrutnej śmierci, jednocześnie znajdując sposób na ich zniszczenie. Dowiedz się, co zmieniło te robotyczne cudeńka w plagę ZDR i ocal swoje życie.
  • Poczuj, jak moc Samus rośnie w miarę zdobywania manewrów i umiejętności - Zdobywaj nowe i znajome umiejętności podczas przemierzania wielu środowisk tego niebezpiecznego świata. Parkuj nad przeszkodami, prześlizguj się przez ciasne przestrzenie, zwalczaj wrogów i walcz na całej planecie. Wracaj do obszarów i wykorzystuj nowe umiejętności, aby znaleźć ulepszenia, alternatywne ścieżki i drogę naprzód. Eksploruj rozległą mapę, unikaj i niszcz roboty E.M.M.I. oraz pokonaj strach nękający ZDR.

Dane

Gatunek
Zręcznościowa
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Nintendo
PEGI
12
Nośnik
Kartridż
Edycja
Kolekcjonerska

Referencje

Komentarze (0)