The Survivalists SWITCH

119,00 zł

Najniższa cena produktu 119,00 zł z dnia 27.02.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

The Survivalists jest przygodową grą akcji z elementami strategicznymi i survivalowymi. W produkcji tej staramy się przetrwać na pełnej zagrożeń, bezludnej wyspie - przy czym możemy to robić samotnie albo w towarzystwie kilku przyjaciół. Tytuł został opracowany i wydany przez znane studio Team17 - weteranów branży odpowiedzialnych m.in. za takie hity z lat 90., jak Alien Breed czy Worms.

Seria
Nintendo Switch
Gatunek
Przygodowa
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
TEAM 17
PEGI
7
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5056208807038
Ilość
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Obecnie brak na stanie


redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 11 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 11 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 2,20 zł .


Akcja The Survivalists rozgrywa się w świecie znanym z cyklu The Escapists. Gracze wcielają się w rozbitków, którzy utknęli na niebezpiecznej, bezludnej wyspie. W The Survivalists akcję obserwujemy z góry, z tzw. perspektywy top-down. Zabawa polega na eksplorowaniu dwuwymiarowego środowiska gry, zbieraniu i tworzeniu przedmiotów, polowaniu na zwierzęta i mityczne bestie, a także wykonywaniu różnego rodzaju zadań - te ostatnie pochodzą od postaci zwanej Tajemniczym Nieznajomym (ang. Mysterious Stranger) albo też znajdujemy je nad brzegiem morza. Warto odnotować, że lokacje są generowane losowo, dzięki czemu rozgrywka za każdym razem wygląda odrobinę inaczej. Na wyspie można też znaleźć szeroką gamę odmiennych miejsc - m.in. lasów, gór czy podziemi

Ważną rolę w grze Team17 odgrywa system rzemiosła - możemy tworzyć zarówno proste przedmioty (np. improwizowaną broń), jak i rzeczy bardziej zaawansowane (szałasy, budynki). W pracy (ale też i walce) mogą pomagać nam małpy, które znajdujemy na wyspie - pod warunkiem, że wcześniej odpowiednio je wytresujemy. Rozwiązanie to dodaje do gry nieco więcej strategicznej głębi. W czasie zabawy możemy też eksplorować starożytne świątynie, które znajdziemy na mapie. W środku czekają bardzo wartościowe skarby, ale dostanie się do nich nie będzie łatwym zadaniem.

W The Survivalists możemy grać samotnie albo z innymi. Gra oferuje tryb single player, ale na najlepszą zabawę możemy liczyć grając w sieciowej kooperacji z trzema znajomymi. The Survivalists posiada dość prostą, dwuwymiarową grafikę, która mimo wszystko potrafi wpaść w oko, głównie dzięki ciekawemu stylowi artystycznemu i dobrze zaprojektowanym animacjom. Modele postaci i środowiska są całkiem szczegółowe. Warto też zwrócić uwagę na przyjemną, ciepłą paletę barw.

Dane

Gatunek
Przygodowa
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
TEAM 17
PEGI
7
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5056208807038

Referencje

Komentarze (0)