Do not Feed the Monkeys Collector's Edition SWITCH

159,00 zł

Najniższa cena produktu 159,00 zł z dnia 02.06.2023

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Do Not Feed the Monkeys jest unikalną produkcją łączącą cechy symulacji oraz gier strategicznych i logicznych. Za jej powstanie odpowiadają niezależne zespoły Fictiorama Studios i BadLand Games.

Seria
Edycje Kolekcjonerskie
Gatunek
Strategiczna
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
BadLand Games
PEGI
16
Nośnik
Kartridż
Edycja
Kolekcjonerska
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 15 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 15 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 3,00 zł .


W Do Not Feed the Monkeys gracz wciela się w nowego członka tajnego stowarzyszenia znanego jako The Primate Observation Club. Jego zadaniem jest obserwacja ludzi (tytułowych „małp”) i pozyskiwanie cennych informacji na temat ich sekretów.

W Do Not Feed the Monkeys przyglądamy się życiu rozmaitych osobistości przez kamery bezpieczeństwa. Podsłuchując prowadzone przez nie rozmowy, a także obserwując wykonywane przez nie czynności, dowiadujemy się o nich rozmaitych rzeczy. To, co zrobimy z tymi informacjami, zależy wyłącznie od nas. Możemy bowiem stosować się do tytułowego polecenia i „nie karmić małp”, a więc w żaden sposób nie ingerować w ich życie, bądź wręcz przeciwnie – użyć swojej wiedzy przeciwko nim, by w ten sposób zarobić dodatkowe pieniądze (co jednak niesie ze sobą rozmaite konsekwencje, często niemożliwe do przewidzenia).

Warto jednak pamiętać, że dzięki gotówce (której wiecznie jest zbyt mało) protagonista może opłacić mieszkanie czy zaopatrywać się w niezbędne do przeżycia jedzenie oraz picie. Poza tym w trakcie zabawy gracz musi dbać o jego stan zdrowia, od czasu do czasu pozwalając mu się wyspać. Na to ostatnie należy jednak wybrać odpowiedni moment, gdyż wówczas nasz podopieczny traci możliwość obserwacji swoich „ofiar”, przez co może przegapić przydatną wskazówkę. Sprawę dodatkowo komplikuje fakt, że chcąc dowiedzieć się wszystkiego, bohater musiałby przyglądać się kilku celom jednocześnie, co jest niemożliwe do wykonania. Z tego względu jedno ukończenie gry nie wystarczy, by poznać wszystkie jej aspekty.

Do Not Feed the Monkeys posiada prostą dwuwymiarową grafikę wykonaną w technice pixel art.

Dane

Gatunek
Strategiczna
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
BadLand Games
PEGI
16
Nośnik
Kartridż
Edycja
Kolekcjonerska

Referencje

Komentarze (0)