Aces of the Luftwaffe Squadron Edition SWITCH

79,00 zł

Najniższa cena produktu 79,00 zł z dnia 29.05.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Squadron to podtytuł drugiej odsłony cyklu Aces of the Luftwaffe. Podobnie jak pierwsza część serii, omawiana produkcja jest dynamicznym shoot’em upem, za którego opracowaniem stoi niemieckie studio HandyGames.

Seria
Nintendo Switch
Gatunek
Akcja
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
THQ Nordic
PEGI
12
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
9120080073662
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 7 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 7 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 1,40 zł .


Akcja gry Aces of the Luftwaffe: Squadron toczy się po wydarzeniach przedstawionych w poprzedniej odsłonie cyklu. Autorzy prezentują alternatywną wersję historii, w której po nieudanej ofensywie na Wielką Brytanię niemieckie siły lotnicze wysyłają swoich najlepszych pilotów – tytułowych Asów Luftwaffe – do przeprowadzenia ataku na Stany Zjednoczone. Na barkach graczy spoczywa zadanie odparcia ich inwazji.

W Aces of the Luftwaffe: Squadron akcję ukazano w widoku top-down. Rozgrywka nie odbiega w znaczący sposób od schematu wypracowanego na potrzeby pierwszej odsłony cyklu. Autorzy oddają nam do dyspozycji kilku pilotów, z których każdy dysponuje inną maszyną oraz wymagającym naładowania atakiem specjalnym.

W trakcie zabawy nasz samolot nieustannie mknie w górę ekranu, a my musimy odpowiednio nim manewrować, by unikać wrogiego ostrzału, jednocześnie zdejmując nieprzyjacielskie jednostki. Oprócz szeregowych adwersarzy występujących w ilościach hurtowych na naszej drodze stają potężni bossowie; ci imponują nie tylko siłą ataku i odpornością na obrażenia, lecz także rozmiarami. Na polu walki można znaleźć przydatne power-upy, a ponadto w miarę postępów zdobywamy kolejne poziomy doświadczenia i odblokowujemy umiejętności zwiększające potencjał bojowy każdego z pilotów.

W Aces of the Luftwaffe: Squadron można grać zarówno w pojedynkę, jak i w towarzystwie maksymalnie trójki graczy, w ramach lokalnego trybu współpracy.

Aces of the Luftwaffe: Squadron posiada barwną grafikę utrzymaną w przyjemnej dla oka, kreskówkowej stylistyce. Zmagania toczą się przy akompaniamencie zagrzewającego do boju soundtracku.

W lutym 2020 roku Aces of the Luftwaffe: Squadron trafiło na urządzenia mobilne. Tytuł został na nich wydany w wersji rozszerzonej, obejmującej podstawową grę oraz DLC Nebelgeschwader, oferujące drugą kampanię (50 nowych poziomów).

Dane

Gatunek
Akcja
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
THQ Nordic
PEGI
12
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
9120080073662

Referencje

Komentarze (0)