Have a Nice Death SWITCH

179,00 zł

Najniższa cena produktu 139,32 zł z dnia 06.02.2024

Brutto

Śmierć bardzo ci pasuje. Have A Nice Death to dwuwymiarowa gra typu roguelike akcji, w której wcielasz się w przepracowaną śmierć, której pracownicy szaleją, całkowicie wytrącając z równowagi dusz – i jego plany wakacyjne.

Seria
Nintendo Switch
Gatunek
Akcja
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Pix'n Love Games
PEGI
16
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
3770017623727
Ilość
Bardzo dużo
Bardzo dużo

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 17 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 17 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 3,40 zł .


  • Produkt Limitowany
  • Nakład 2000 sztuk na cały świat

Aby przywrócić porządek, musisz chwycić za swoją zaufaną kosę i pokazać pracownikom, kto tu rządzi. Odkryj i poznaj czarujące, generowane proceduralnie wydziały firmy Death Inc., w których spotkasz różnorodną obsadę niezapomnianych postaci

  • takich jak Twoja uprzejma asystentka z głową dyni, Pump Quin
  • która zawsze chętnie dzieli się najnowszymi plotkami biurowymi.

Ponieważ śmierć nie może umrzeć, wykorzystaj to, czego się nauczyłeś i zarobiłeś, aby pokonać licznych stworów i bossów w każdym Departamencie Śmierci, włączanych w kółko. Przegląd wydajności po każdym biegu gwarantuje, że odblokujesz interesujące przedmioty i ulepszenia, które pomogą Ci w postępie w podróży.

Cechy gry:

  • ŚMIERĆ WYGLĄDA NA TOBIE TAK DOBRZE! Opracowana przez Magic Design Studios (Unruly Heroes) gra Have a Nice Death to jedna z najpopularniejszych niezależnych gier wideo tego roku (metascore: 81/100)! Dzięki oszałamiającej oprawie graficznej, pięknej animacji i bogatej rozgrywce, Have a Nice Death stała się natychmiastowym punktem odniesienia.
  • W tym roguelike 2D wcielasz się w przepracowaną Śmierć, której pracownicy wpadli w szał, całkowicie burząc równowagę dusz i Twoje wakacyjne plany. Aby zaprowadzić porządek, musisz chwycić za swoją wierną kosę i pokazać pracownikom, kto tu rządzi.
  • Odkryj i poznaj mroczne, generowane proceduralnie działy Death Inc., w których spotkasz mnóstwo niezapomnianych postaci, w tym sympatyczną asystentkę z głową dyni, Pump Quinn, która zawsze jest gotowa podzielić się najnowszymi plotkami biurowymi.
  • Ponieważ Śmierć nie może umrzeć, wykorzystaj to, czego się nauczyłeś i zarobiłeś, aby pokonać wielu sługusów i bossów w każdym dziale Death Incorporated... w kółko. Ocena twoich wyników po każdej grze gwarantuje odblokowanie interesujących przedmiotów i ulepszeń, które pomogą ci w postępie w podróży.
  • Wyostrz swoje umiejętności (i swoją kosę) w szybkich walkach hack'n'slash. Skorzystaj z ponad 70 unikalnych broni i zaklęć, które możesz znaleźć i ulepszyć, aby stworzyć niszczycielskie kombinacje. Imponujące wyzwanie z wieloma poziomami, wrogami i bossami.
  • Rozgrywka, świat, grafika, animacje... Jedna z najlepszych gier typu rogue-lite ostatnich lat!

Dane

Gatunek
Akcja
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Pix'n Love Games
PEGI
16
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
3770017623727

Referencje

Komentarze (0)