DC Super Hero Girls Teen Power SWITCH

219,00 zł

Najniższa cena produktu 219,00 zł z dnia 23.02.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Wciel się w postać DC Super Hero Girls i uratuj Metropolis!

Seria
Nintendo Switch
Gatunek
Akcja
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Nintendo
PEGI
7
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
045496427566
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 21 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 21 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 4,20 zł .


Dołącz do walki jako Wonder Woman, Supergirl i Batgirl z serialu animowanego DC Super Hero Girls i uratuj Metropolis przed najbardziej znanymi super-złoczyńcami DC! Każdy z bohaterów może walczyć z bandziorami za pomocą unikalnego zestawu umiejętności: Wonder Woman wykorzystuje swoje wojownicze umiejętności z Lasso Prawdy i Latającą Tarczą, Supergirl ma Heat Vision i Super-Breath, a Batgirl może wymyślać gadżety do walki z przestępczością, takie jak Batarang i Bat-Hook. Ale kiedy nie walczysz z przestępczością, musisz zrównoważyć superżycie z życiem nastolatków!

Swobodnie zwiedzaj miasto jako nastoletni Superbohaterowie Nie zapomnij spotkać się w najlepszych miejscach z serialu, takich jak Metropolis High School i Sweet Justice, które są również świetnymi miejscami, gdzie możesz pstrykać zdjęcia, aby podzielić się nimi na Superstapost.

Ale bądźcie czujni, ponieważ zawsze musicie chronić swoją sekretną tożsamość i możecie nawet natknąć się na niektóre z najbardziej psotnych super-złoczyńców w mieście, takich jak Harley Quinn, Catwoman i Star Sapphire.

Dane

Gatunek
Akcja
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Nintendo
PEGI
7
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
045496427566

Referencje

Komentarze (0)