Still Wakes The Deep PS5

159,00 zł

Najniższa cena produktu 159,00 zł z dnia 17.07.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

STILL WAKES THE DEEP to powrót do gatunku horroru z narracją pierwszoosobową dla The Chinese Room, twórcy docenionych przez krytyków gier, takich jak Amnesia: A Machine for Pigs, Every's Gone to the Rapture i Dear Esther.

Seria
PlayStation 5
Gatunek
Przygodowa
Stan
Nowy
Platforma
PS5
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Secret Mode
PEGI
16
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5056635607607
Ilość
Bardzo dużo
Bardzo dużo

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 15 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 15 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 3,00 zł .


Jesteś pracownikiem platformy wiertniczej na morzu i walczysz o życie podczas gwałtownej burzy, niebezpiecznego otoczenia i ciemnych, zamarzniętych wód Morza Północnego. Wszystkie linie komunikacyjne zostały zerwane. Wszystkie wyjścia zniknęły. Jedyne, co pozostaje, to stawić czoła niepoznanemu horrorowi, który nadchodzi na pokład.

Wyszukaj swoją załogę i pomóż jej przetrwać, jeśli potrafisz. Biegaj, wspinaj się i pływaj przez zalane korytarze i smagane burzą zewnętrzne pokłady. Zmierz się z przerażającym, bezlitosnym wrogiem. I módl się, abyś pewnego dnia znów zobaczył swoją rodzinę.

The Chinese Room – cieszący się reputacją światowej klasy w zakresie budowania świata, dźwięku, pisania i gry aktorskiej – zapewnia symfonię akcji, drżenia, delikatnych emocji i zachwytu.

Cechy:

  • PRZEŻYJ HORROR – wciągająca historia katastrofy na pokładzie oszałamiająco zrealizowanej platformy wiertniczej na Morzu Północnym, z udziałem autentycznej obsady szkockich aktorów. Poczuj piękno i dzikość morza, które rozrywa jedną z najsilniejszych konstrukcji ludzkości i jej niezłomną załogę
  • UCIECZKA Z RIGA - Żadnych broni. Brak mocy. Tylko Twój spryt i determinacja. Walcz o przetrwanie na niestabilnej platformie wiertniczej, gdzie jeden zły krok może być ostatnim
  • Zmierz się ze swoimi strachami – coś zmieniło Twój dom w koszmar, w którym to, co znajome, staje się groźne, a hałas w ciemności napełnia Cię strachem. Powstrzymaj chęć zawrócenia. Zmierz się z nieznanym

Dane

Gatunek
Przygodowa
Stan
Nowy
Platforma
PS5
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Secret Mode
PEGI
16
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5056635607607

Referencje

Komentarze (0)