Shin Megami Tensei V + Steelbook SWITCH

289,00 zł

Najniższa cena produktu 289,00 zł z dnia 23.02.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Gdy makabryczna scena morderstwa we współczesnym Tokio blokuje naszemu bohaterowi drogę do domu, nieplanowany objazd sprawia, że zostaje on pogrzebany i traci przytomność. Budzi się w nowym Tokio, na pustkowiu spustoszonym przez apokalipsę zwaną Da'at... ale zanim krwiożercze demony zdążą odebrać mu życie, pojawia się wybawca, który jednoczy ich w potężną istotę nie będącą ani człowiekiem, ani demonem: Nahobino.

Seria
Nintendo Switch
Gatunek
RPG
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Atlus
PEGI
16
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
045496428846
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 28 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 28 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 5,60 zł .


Z nowo odkrytą mocą, bohater wyrusza w podróż przez Da'at, enigmatyczne królestwo wypełnione mitycznymi bóstwami i demonicznymi tyranami w ciągłym konflikcie o przetrwanie. Szukając odpowiedzi, bohater musi wykuć swoją własną ścieżkę w walce pomiędzy światłem a ciemnością, aby podyktować losy świata.

Cechy:

  • Rozwiń pełną aluzji historię pełną tragicznych wyborów. Poświęć się, aby utrzymać swoje ideały, podążając za światłem lub pożądając ciemności, aby odkryć swoją rolę w nowym świecie.
  • Walcz przez pustkowia pełne demonów dzięki systemowi Press Turn Battle. Wskaż słabe punkty wroga, abyś mógł wykonywać kolejne akcje, ale popełnij jeden błąd, a może on okazać się twoim ostatnim.
  • Zmieniaj groźnych wrogów w godnych sojuszników, rekrutując ich w drodze negocjacji, a następnie łącz ich, aby stworzyć demony dostosowane do twojego stylu gry
  • Przemierzaj rozległy świat post-apokaliptycznego Tokio, w pełni odwzorowany w oszałamiającym 3D przy użyciu silnika Unreal Engine 4, co jest nowością w głównej serii Shin Megami Tensei.

Dane

Gatunek
RPG
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Atlus
PEGI
16
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
045496428846

Referencje

Komentarze (0)