Ministry of Broadcast - Badge Edition SWITCH

159,00 zł

Najniższa cena produktu 159,00 zł z dnia 27.02.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Kraj podzielony przez Mur. Aby go przekroczyć i dotrzeć do swojej rodziny, musisz konkurować - i wygrać - reality show nadawany przez reżim. Ministry of Broadcast to oparta na narracji, jednoosobowa platformówka filmowa, która łączy Orwell z 1984 roku z nowoczesną telewizją reality. Roi się od mrocznego humoru, sarkastycznych dowcipów i absurdu systemu.

Seria
Nintendo Switch
Gatunek
Przygodowa
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Numskull Games
PEGI
16
Nośnik
Kartridż
Edycja
Specjalna
Kod EAN
5056280417026
Ilość
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Obecnie brak na stanie


redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 15 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 15 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 3,00 zł .


Pozornie zbudowany z dnia na dzień, Mur podzielił zarówno kraj na dwoje, jak i mężczyznę z jego rodziny. Aby zobaczyć je ponownie, nasz rudowłosy bohater postanowił zostać uczestnikiem „The Wall Show”, programu telewizyjnego zorganizowanego przez reżim, który umożliwia konkurentom ucieczkę do wolności po drugiej stronie. Jednak w miarę jak przechodzi przez obóz, nasz zawodnik wkrótce orientuje się dokładnie, jak działają reżim i program. Obietnica wolności nie jest dokładnie taka, jak się wydaje.

FUNKCJE

Kinowa platformówka: biegaj, skacz, rozbijaj się i wspinaj się po każdej Arenie, gdy rozwija się narracja wokół ciebie. Znaczna część historii jest ujawniana dzięki płynnie zintegrowanym sekwencjom animacji w środowisku lub od NPC-ów mruczących fragmenty dialogu podczas nurkowania i unikania ich.

Środowiskowy interfejs użytkownika: Zamiast ekranu zaśmieconego nakładanymi wskaźnikami, słupkami HP i minimapami, wszelkie informacje, których potrzebuje gracz, są uwzględniane w środowisku. Wskazówki i wskazówki są powiązane ze sztuką gry, subtelne i specyficzne, gracze będą potrzebować bystrego oka, jeśli chcą przetrwać na każdej arenie bez złamania nóg.

Układanie puzzli: Użyj sprytu, a czasem odrobiny bezwzględności, aby przejść przez Arenas. Będziesz musiał wchodzić w interakcje z samym środowiskiem, aby rozwiązać większość zagadek: użyj pędu bohatera do poruszania platformami, od czasu do czasu przesuwaj dźwignię, a czasem może być konieczne poświęcenie 8 NPC lub dwóch, aby przekroczyć szczególnie kolczasty dół. Historia i osobowość: Mnóstwo niesamowitego humoru, sarkazm klasy A i psotne psoty, wszystko idealnie wyważone z mrocznymi, ciężkimi motywami prezentowanymi w tym dystopijnym świecie.

Dane

Gatunek
Przygodowa
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Numskull Games
PEGI
16
Nośnik
Kartridż
Edycja
Specjalna
Kod EAN
5056280417026

Referencje

Komentarze (0)