Ministry of Broadcast - Badge Edition SWITCH

159,00 zł

Najniższa cena produktu 159,00 zł z dnia 29.01.2023

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Kraj podzielony przez Mur. Aby go przekroczyć i dotrzeć do swojej rodziny, musisz konkurować - i wygrać - reality show nadawany przez reżim. Ministry of Broadcast to oparta na narracji, jednoosobowa platformówka filmowa, która łączy Orwell z 1984 roku z nowoczesną telewizją reality. Roi się od mrocznego humoru, sarkastycznych dowcipów i absurdu systemu.

Seria
Edycje Kolekcjonerskie
Gatunek
Przygodowa
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Numskull Games
PEGI
16
Nośnik
Kartridż
Edycja
Kolekcjonerska
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 15 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 15 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 3,00 zł .


Pozornie zbudowany z dnia na dzień, Mur podzielił zarówno kraj na dwoje, jak i mężczyznę z jego rodziny. Aby zobaczyć je ponownie, nasz rudowłosy bohater postanowił zostać uczestnikiem „The Wall Show”, programu telewizyjnego zorganizowanego przez reżim, który umożliwia konkurentom ucieczkę do wolności po drugiej stronie. Jednak w miarę jak przechodzi przez obóz, nasz zawodnik wkrótce orientuje się dokładnie, jak działają reżim i program. Obietnica wolności nie jest dokładnie taka, jak się wydaje.

FUNKCJE

Kinowa platformówka: biegaj, skacz, rozbijaj się i wspinaj się po każdej Arenie, gdy rozwija się narracja wokół ciebie. Znaczna część historii jest ujawniana dzięki płynnie zintegrowanym sekwencjom animacji w środowisku lub od NPC-ów mruczących fragmenty dialogu podczas nurkowania i unikania ich.

Środowiskowy interfejs użytkownika: Zamiast ekranu zaśmieconego nakładanymi wskaźnikami, słupkami HP i minimapami, wszelkie informacje, których potrzebuje gracz, są uwzględniane w środowisku. Wskazówki i wskazówki są powiązane ze sztuką gry, subtelne i specyficzne, gracze będą potrzebować bystrego oka, jeśli chcą przetrwać na każdej arenie bez złamania nóg.

Układanie puzzli: Użyj sprytu, a czasem odrobiny bezwzględności, aby przejść przez Arenas. Będziesz musiał wchodzić w interakcje z samym środowiskiem, aby rozwiązać większość zagadek: użyj pędu bohatera do poruszania platformami, od czasu do czasu przesuwaj dźwignię, a czasem może być konieczne poświęcenie 8 NPC lub dwóch, aby przekroczyć szczególnie kolczasty dół. Historia i osobowość: Mnóstwo niesamowitego humoru, sarkazm klasy A i psotne psoty, wszystko idealnie wyważone z mrocznymi, ciężkimi motywami prezentowanymi w tym dystopijnym świecie.

Dane

Gatunek
Przygodowa
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Numskull Games
PEGI
16
Nośnik
Kartridż
Edycja
Kolekcjonerska

Referencje

Komentarze (0)