Holy Potatoes! Compendium SWITCH

99,00 zł

Najniższa cena produktu 65,21 zł z dnia 05.02.2024

Brutto

Witamy w Veggieverse Holy Potatoes! Dom zwariowanych i wspaniałych spudtacular gier do zarządzania kartami, dostępnych po raz pierwszy w pudełku. Holy Potatoes to seria uwielbiana przez fanów na całym świecie za ich postacie z gorących ziemniaków, żywy świat i satysfakcjonująco progresywną rozgrywkę. Każdy tytuł pozwala zarządzać wypełnionymi skrobią przyjaciółmi w różnych środowiskach.

Seria
Nintendo Switch
Gatunek
Symulacja
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Numskull Games
PEGI
7
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5056280417064
Ilość
Bardzo dużo
Bardzo dużo

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 9 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 9 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 1,80 zł .


„Holy Potatoes! A Weapon Shop?! ”,„ Holy Potatoes! We Are In Space ?! ”i„ Holy Potatoes! What the Hell ?! ”wszystko połączone na jednym cartridge'u Nintendo Switch ™

3 gry w 1!

Holy Potatoes! A Weapon Shop?! - Bierz się do roboty i wykuwaj najlepsze bronie do sprzedania na wpół upieczonym bohaterom. Aby odnieść sukces w wyścigu zbrojeń, potrzebne będzie ścisłe zarządzanie personelem i $ tarch.

Holy Potatoes! We Are In Space ?! - Kapitan odkrywcy kosmosu wraz z ekipą ręcznie zbieranych ziemniaków, stwórz setki modułów i eksploruj ogrom wegetariańskiego wersetu.

Holy Potatoes! What the Hell ?! - Spóźniłeś się na swój pierwszy dzień w pracy, w życiu pozagrobowym jako szef kuchni! Przygotuj szereg niesamowitych przepisów, aby ułagodzić swój panteon bogów.

Dane

Gatunek
Symulacja
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Numskull Games
PEGI
7
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5056280417064

Referencje

Komentarze (0)