Who Wants to Be a Millionaire? SWITCH

139,00 zł

Najniższa cena produktu 139,00 zł z dnia 27.02.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Who Wants to be a Millionaire? to gra oparta na licencji popularnego teleturnieju znanego w Polsce jako Milionerzy, w którym uczestnicy odpowiadają na serię pytań, by wygrać upragniony milion. Produkcję stworzyło Appeal Studios, znane przede wszystkim z cyklu Outcast.

Seria
Nintendo Switch
Gatunek
Logiczna
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Microids
PEGI
3
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
3760156486000
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 13 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 13 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 2,60 zł .


Format teleturnieju nie uległ żadnym zmianom i zasady gry są proste. Gracz musi odpowiedzieć na 15 mniej lub bardziej skomplikowanych pytań z różnych dziedzin, by stać się tytułowym milionerem. W każdym przypadku ma do wyboru cztery odpowiedzi, z których tylko jedna jest poprawna. Zgodnie z tradycją popularnego programu telewizyjnego, można skorzystać z kół ratunkowych w postaci 50/50, telefonu do przyjaciela, pomocy publiczności i zmiany pytania.

Who Wants to be a Millionaire? oferuje kilka trybów rozgrywki dla graczy w każdym wieku. Oprócz klasycznego, twórcy przygotowali specjalny wariant dla dzieci, ze starannie dobranymi pytaniami.

Gracze mogą sprawdzić swoją wiedzę także w lokalnym i sieciowym multiplayerze. Pierwszy jest dostępny w wersji kooperacyjnej i rywalizacyjnej, w której odpada ten, kto udzieli złej odpowiedzi. W rozgrywce po sieci w teleturnieju może brać udział jednocześnie nawet 100 konkurujących ze sobą o milion uczestników.

Who Wants to be a Millionaire? oferuje współczesną szatę graficzną, dając namiastkę uczestniczenia w prawdziwym teleturnieju. 

Dane

Gatunek
Logiczna
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Microids
PEGI
3
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
3760156486000

Referencje

Komentarze (0)