Hammerwatch II The Chronicles Edition XBOX ONE/XSX

169,00 zł

Najniższa cena produktu 169,00 zł z dnia 15.04.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Zbierz swoich bohaterów i wyrusz poza lochy zamku Hammerwatch, aby odkryć pikselowy świat, jakiego jeszcze nie było.

Seria
Xbox One
Gatunek
Przygodowa
Stan
Nowy
Platforma
XONE/XSX
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Modus
PEGI
12
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5016488140430
Data premiery
2024-12-31
Ilość
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Obecnie brak na stanie


redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 16 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 16 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 3,20 zł .


Hammerwatch II [The Chronicles Edition] zawiera:

  • Grę w wersji standardowej
  • Pakiet rocznicowy: 20 dodatkowych kolorów do wyboru, 2 dodatkowe pakiety głosowe i 5 dodatkowych elementów twarzy bohaterów

Blight the Horrible i jego armia smoków odnieśli sukces w złowieszczym spisku mającym na celu obalenie króla Rolanda i sprowadzenie zniszczenia na królestwo Herian.

Nie wszystko jest stracone, ponieważ nadzieja kryje się głęboko w kanalizacji, gdzie ruch oporu króla trzyma się mocno. Na rozkaz króla wybranym kilku potężnym i wykwalifikowanym bohaterom powierzono zadanie pokonania smoków Blighta i przywrócenia królestwa.

Wyrusz na przygodę w pojedynkę lub zbierz drużynę, aby wesprzeć ruch oporu króla Rolanda, pomagając po drodze mieszkańcom wioski. Walcz z bestiami, wykańczaj hordy nieumarłych i staw czoła siłom zła w tej epickiej ody do klasycznego ARPG.

Cechy:

  • Eksploruj rozległy i dynamiczny otwarty świat - podróżuj przez Hammer Island, Fallowfields i mroczne górskie regiony Blackbarrow. Doświadcz świata pełnego dnia i nocy oraz systemów pogodowych, które pomogą ukształtować twoją przygodę.
  • Pomagaj mieszkańcom po drodze - dzięki epickiej liczbie zadań masz wiele okazji, by stać się bohaterem, na jakiego zasługuje Herian.
  • Zbuduj swojego heriańskiego bohatera - Wybierz jedną z pięciu różnych klas postaci: Paladyna, Rangera, Łotrzyka, Czarodzieja i Czarnoksiężnika. Dostosuj swój wygląd i awansuj, aby odblokować nowe, potężne zdolności i umiejętności.
  • Zbieraj i twórz - Zaopatrz się w przedmioty znalezione i zdobyte po drodze i twórz z nich przydatne narzędzia, magiczne mikstury i pyszne jedzenie.
  • Dziel się przygodą - graj w pojedynkę lub w trybie kooperacji online z maksymalnie 3 innymi graczami.

Dane

Gatunek
Przygodowa
Stan
Nowy
Platforma
XONE/XSX
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Modus
PEGI
12
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5016488140430

Referencje

Komentarze (0)