Hidden Objects Collection SWITCH

159,00 zł

Najniższa cena produktu 159,00 zł z dnia 03.02.2023

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

6 PEŁNYCH gier zawartych na jednym kartridżu.

Seria
Nintendo Switch
Gatunek
Przygodowa
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Fun Box Media
PEGI
16
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 15 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 15 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 3,00 zł .


Black Rainbow

Dla poszukiwacza przygód Helen Stone, największa przygoda jeszcze nie nastąpiła! Pomóż Helen uciec z płonącej wioski i poprowadź ją przez ciemne i niebezpieczne lasy oraz pomóż mieszkańcom Amazonii. Zło za kurtyną jest znacznie większe i niebezpieczne, niż ktokolwiek mógł sobie wyobrazić. Helen musi przywrócić równowagę w tym ukrytym i niezbadanym świecie.

Czy przetrwasz niemożliwe!

Where Angles Cry

Dziwne wydarzenia mają miejsce w odosobnionym średniowiecznym klasztorze położonym wysoko w Alpach. Mnisi znikają bez śladu, tajemnicze osoby biegają po ciemnych korytarzach klasztoru w ciszy nocnej, templariusze mają teraz stać na straży, a nawet są doniesienia, że ​​w centrum wioski znajduje się posąg. płacząc krwawymi łzami!

The Man with the Ivory Cane

Paryż, miasto świateł, które cię pociemniało. Jesteś młodym artystą cieszącym się życiem, aż pewnego wieczoru zaginie Twoja dziewczyna Sasha! Jesteś głównym podejrzanym. Jedynym sposobem, aby dowiedzieć się, co się dzieje, jest wziąć sprawy w swoje ręce i zbadać całą sprawę.

Została zamordowana lub porwana? Kto stoi za tym wszystkim?

Where Angels Cry: Tears of the Fallen Collector’s Edition

Masz nowe zadanie! Zanurz się w XIII-wiecznej średniowiecznej Europie jako najlepszy tajny agent Watykanu! Plotki głoszą, że inkwizytor Augustyn zwariował. Miał obsesję na punkcie polowania na czarownice. Ludzie są przerażeni. Udaj się do Hiszpanii, do odosobnionej wioski Portonero i zakończ to szaleństwo polowania na czarownice!

Farm Mystery

Happy Orchard Farm jest uwięziona w koszmarze! W tej tajemnicy farmy ludzie znikają we mgle otaczającej miasto nocą. To do Ciebie należy rozwiązanie mrożącej krew w żyłach przypadłości tego nawiedzonego miejsca.

Szukaj wskazówek, rozwiązuj zagadki i graj w minigry, aby odkryć sekrety koszmaru Szczęśliwy Sad. Czy rozwiążesz tajemnicę farmy?

Myths of Orion

Dawno temu w Krainie Oriona potężny, ale chciwy czarodziej zebrał wiedzę z całego świata. I w ten sposób ten czarodziej przyszedł, aby napisać trzy książki: Książki wiedzy, Prawo i magię, które obdarzyły go najwyższymi mocami. Pewnego dnia potężna czarodziejka Salina zebrała całą swoją siłę i odwagę i ukradła książki czarodziejowi. Modliła się, żeby czarodziej ich tam nie znalazł. I nie robił tego przez wiele dziesięcioleci, aż do pewnego pamiętnego dnia.

Dane

Gatunek
Przygodowa
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Fun Box Media
PEGI
16
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa

Referencje

Komentarze (0)