Knockout Home Fitness SWITCH

139,00 zł

Najniższa cena produktu 139,00 zł z dnia 02.06.2023

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Podnieś swój trening na wyższy poziom! Chwyć Joy-Con™ w każdą rękę i przygotuj się na osiągnięcie wspaniałych rezultatów dzięki treningom sztuk walki opracowanym specjalnie dla Nintendo Switch™. Ćwiczenia zaprojektowane przez ekspertów dla maksymalnej skuteczności, oparte na uderzeniach nie tylko z boksu, ale także Muay Thai, karate i kung-fu, wszystko po to, abyś mógł walczyć!

Seria
Nintendo Switch
Gatunek
Sportowa
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
MARVELOUS INC.
PEGI
3
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 13 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 13 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 2,60 zł .


Ćwicz w sposób, który pasuje do Twojego stylu życia i harmonogramu. Wykonaj trening w o połowę krótszym czasie dzięki krótkim i intensywnym, spalającym kalorie ćwiczeniom całego ciała. Używaj ciosów, łokci, kolan, kopnięć i wielu innych, aby zniwelować brak aktywności! Ułatw sobie wejście z opcjonalnym prowadzonym rozciąganiem przed dążeniem do osiągnięcia swoich celów w trybie treningu personalnego, lub wskocz od razu do 3-Minute Fitness Mode dla szybkich, wysokowydajnych ćwiczeń, gdy masz mało czasu. Ponad 25 zróżnicowanych utworów muzycznych, od elektronicznej muzyki tanecznej po rock, sprawi, że będziesz się bawić, uderzając i kopiąc w rytm muzyki.

Kontynuując trening, możesz odblokować dodatkowe ćwiczenia i ruchy, aby jeszcze bardziej zaokrąglić swój trening całego ciała. Z 60 kursów stworzonych zarówno dla początkujących, jak i weteranów, możesz być pewien, że dostaniesz dobry trening bez względu na to, gdzie jesteś na swojej drodze fitness!

Cechy gry:

  • Ćwiczenia inspirowane sztukami walki - Sztuki walki są znane z niesamowicie skutecznego treningu, łączącego cardio, trening siłowy, zwinność i elastyczność. Knockout Home Fitness wykorzystuje treningi z różnych sztuk walki, aby efektywnie pracować nad całym ciałem, w tym Kick Boxing, Boks, Karate, Muay Thai i Kung Fu.
  • Twój własny osobisty trener - Stworzony we współpracy z FiNC, który pomógł 10 milionom ludzi uzyskać kondycję dzięki ich osobistej aplikacji treningowej AI, trenerzy w Knockout Home Fitness używają 60 skutecznych programów, aby stworzyć doświadczenie treningowe dostosowane do osobistych celów fitness.
  • Make Your Workout Work For You - Postępuj zgodnie z dostosowanymi programami, które zajmują zaledwie 10 minut, lub pocić go w pełnym 30-minutowym treningu. Użyj trybu "3 Minute Fitness", aby szybko się rozruszać lub uzupełnić swój trening. Bez względu na wybrany poziom, każde powtórzenie jest śledzone i wliczane do Twoich celów we wbudowanym w grę trybie raportowania, "My Report".
  • Trening w rytmie - gracze mogą z łatwością śledzić akcję, ćwicząc w rytm rytmu, dzięki wyświetlanym na ekranie licznikom i wyraźnym obrazom. Wybierz idealny utwór motywacyjny z 25 dostępnych, obejmujących takie gatunki jak EDM, Techno, Trance, Rock i Hip Hop. Twój trening dostosuje się do wybranej piosenki, więc każde powtórzenie będzie dla Ciebie osobiste.

Dane

Gatunek
Sportowa
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
MARVELOUS INC.
PEGI
3
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa

Referencje

Komentarze (0)