Iris Fall SWITCH

159,00 zł

Najniższa cena produktu 159,00 zł z dnia 10.12.2023

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Iris.Fall to jeden z kilku tytułów stworzonych przez chiński zespół NEXT Studio. Firma ta wcześniej wyprodukowała m.in. Death Coming – grę logiczną, która sprzedała się w nakładzie przekraczającym 100 tysięcy egzemplarzy.

Seria
Nintendo Switch
Gatunek
Przygodowa
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Polska, napisy
Okładka
Angielska
Producent
NEXT Studio
PEGI
12
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5056280424581
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 15 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 15 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 3,00 zł .


Deweloperzy przyszykowali intrygującą historię, ale zaczyna się ona dość niewinnie. Dziewczyna o imieniu Iris, starając się złapać swojego kota, trafia do tajemniczego teatru. Musi tam rozwiązać szereg problemów, by odkryć mroczną prawdę.

Iris.Fall to przygodówka z elementami logicznymi. Podczas rozgrywki przemierzamy kolejne pomieszczenia teatru, rozwiązując łamigłówki. Zabawa opiera się na manipulowaniu światłem i cieniem. W ten sposób tworzymy np. nowe ścieżki. Jako przykład może posłużyć jedna z zagadek, w której musimy poruszać trybami wielkiego zegara, którego cień pada na pobliską ścianę. Ułożone w odpowiedniej pozycji cienie wskazówek posłużą nam za most do wyższej kondygnacji. Iris może po nim przejść, gdyż po wejściu w snop światła sama zamienia się w cień.

Oprawa graficzna jest unikalna. Deweloperzy ograniczyli się o wykorzystania wąskiej palety barw – dominują różne odcienie szarości i przełamujące je żółte światło.

Dane

Gatunek
Przygodowa
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Polska, napisy
Okładka
Angielska
Producent
NEXT Studio
PEGI
12
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5056280424581

Referencje

Komentarze (0)