Ghostbusters Spirits Unleashed XBOX ONE/XSX

99,00 zł

Najniższa cena produktu 99,00 zł z dnia 15.04.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Ghostbusters: Spirits Unleashed to zabawna, wieloosobowa gra dopasowana do wszystkich poziomów umiejętności. Czterech Pogromców Duchów z plecakami protonowymi próbuje złapać Ducha nawiedzającego wyjątkowe miejsca w asymetrycznych bitwach wieloosobowych (online lub offline).

Seria
Xbox One
Gatunek
Akcja
Stan
Nowy
Platforma
XONE/XSX
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
IllFonic
PEGI
12
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5056635600226
Ilość
Bardzo dużo
Bardzo dużo

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 9 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 9 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 1,80 zł .


Pudełkowa edycja gry zawiera Zaawansowany dostęp do Basher Ghost, rzadką skórkę Ectoplast, zdalnie sterowaną pułapkę na duchy oraz specjalny miernik PKE.

W miarę postępów gracze będą odblokowywać elementy kosmetyczne i ulepszenia zarówno dla Pogromców Duchów, jak i dla Duchów, aby rozwijać swoje wrażenia z rozgrywki. Wygląd i sposób działania zapewnią fanom wciągające doświadczenie w uniwersum, pozwalając im na odegranie swoich fantazji związanych z pogromcami duchów. Czy to polowanie, czy nawiedzanie, gra jest łatwa do nauczenia i zabawna do opanowania!

Ciesz się grą solo lub z czterema graczami na wszystkich platformach poprzez cross-play. Zawiera tryb dla jednego gracza online i offline dostępny w formie gry wspomaganej przez SI. Ghostbusters: Spirits Unleashed posiada wszystkie ikoniczne sprzęty i gadżety, od plecaków protonowych po mierniki PKE i pułapki na duchy. Duchy mają w swoim arsenale wiele umiejętności, takich jak opętanie, oczywiście sliming i inne, które sprawiają, że nawiedzanie różnych lokacji jest świetną zabawą. Ponadto wiele osób rozpozna Remizę Strażacką i Księgi Okultystyczne Raya, które pełnią rolę centrum gry. To właśnie tam gracze mogą wybierać misje, dostosowywać swoje postacie, ćwiczyć strzelanie z protonów i poznawać wszystko, co jest do poznania. I tak, usłyszysz aktorów z oryginalnego filmu, którzy ponownie wcielą się w role Raya Stantza i Winstona Zeddemore'a, a także kilku nowych przyjaciół!

Cechy gry:

  • Zanurz się w uniwersum Ghostbusters, chroniąc lub nawiedzając wiele unikalnych miejsc w całej grze.
  • Gra Ghostbusters: Spirits Unleashed jest zabawna, przyjazna rodzinie i dostosowana do wszystkich poziomów zdolności gracza.
  • Graj z czterema przyjaciółmi lub solo jako nowy członek Ghostbusters lub Duch w najnowszej asymetrycznej strzelance IllFonic!
  • Ikoniczni aktorzy filmowi Dan Aykroyd i Ernie Hudson dołączają do nowych ulubieńców Rahula Kohli i Grega Millera, aby użyczyć swoich głosów do Ghostbusters: Spirits Unleashed.
  • Remiza strażacka to twoje centrum akcji Pogromców Duchów, z okultystyczną księgarnią Raya, którą również możesz zwiedzić!

Dane

Gatunek
Akcja
Stan
Nowy
Platforma
XONE/XSX
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
IllFonic
PEGI
12
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5056635600226

Referencje

Komentarze (0)