Street Outlaws 2 Winner Takes All SWITCH

159,00 zł

Najniższa cena produktu 159,00 zł z dnia 30.01.2023

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

NIE MUSISZ SIĘ PRZYGOTOWYWAĆ

Stawka właśnie wzrosła! W tym wysokooktanowym sequelu będziesz musiał udowodnić swoją odwagę w jednych z najbardziej surowych i bezlitosnych wyścigów na torach i ulicach całych Stanów Zjednoczonych. Twój sukces i reputacja będą zależeć od tego, jak sobie poradzisz, od twojej strategii modyfikacji samochodu i w końcu od tego, jak dużą wiarygodność zdobędziesz po drodze. Czy masz to, czego potrzeba, aby zostać koronowanym na mistrza krajowego Winner Takes All?

Seria
Nintendo Switch
Gatunek
Wyścigi
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
GameMill Entertainment
PEGI
12
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 15 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 15 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 3,00 zł .


Wybierz swoją ekipę, wybierz swój samochód, wsiadaj i jedź.

Cechy gry:

  • W każdej chwili i w każdym miejscu - wybierz spośród 26 różnych pojazdów do przeciągania i 5 samochodów do wyzwań. Dostosuj swoją jazdę za pomocą ponad 250 części, w tym felg, spadochronów, opon, przyciemniania szyb i koloru dymu z opon. Czy masz dość odwagi, aby wyjechać na ulice? Przekonaj się, czy twoja bryka ma to coś, czego potrzeba, aby podbić 36 wyjątkowych lokacji wyścigowych.
  • Twoja jazda, twoja droga - zupełnie nowy system dostosowywania garażu przenosi cię do świata Street Outlaws. Wybierz załogę, która poprowadzi Cię od flagi do mety. Zbuduj najlepszą ekipę wspierającą z kierowcami z serialu, takimi jak Ryan Martin, Big Chief, Lizzy, Farmtruck i AZN.
  • Postaw wszystko na jedną kartę - Postaw lub zamknij się dzięki zakładom w grze. Uzyskaj dostęp do lepszych części, zwiększ swoje szanse na wygraną, a w efekcie całkowitą wygraną z zakładów wyścigowych. Kiedy już opanujesz tory i zmodyfikujesz swoją jazdę, przenieś ją do sieci! Weź udział w asynchronicznych wyścigach wieloosobowych i zbuduj swoją ekipę online, w której twoje próby czasowe staną się rekordami tabeli liderów.

Dane

Gatunek
Wyścigi
Stan
Nowy
Platforma
Switch
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
GameMill Entertainment
PEGI
12
Nośnik
Kartridż
Edycja
Podstawowa

Referencje

Komentarze (0)