• -70,00 zł

Evoland I & II 10th Anniversary Edition PS4

259,00 zł
189,00 zł Zniżka 70,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 259,00 zł

Najniższa cena produktu 189,00 zł z dnia 29.05.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Pełna humoru i nawiązań do klasycznych gier, seria Evoland oferuje ci naprawdę epicką i niezwykłą przygodę, zupełnie inną niż wszystko, co wcześniej grałeś!

Seria
Promocje
Gatunek
RPG
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
SELECTA PLAY
PEGI
12
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Kolekcjonerska
Kod EAN
8424365725941
Ilość
Średnio
Średnio

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 18 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 18 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 3,60 zł .


Cała edycja znajduje się w specjalnej skrzyni z nadrukiem logo 10. rocznicy na pokrywie. Po otwarciu znajdziesz eleganckie opakowanie w formie skrzyni. Wewnątrz tego pięknego pudełka odkryjesz wystawowe pudełko zawierające cztery monety Clink i Kaeris z Evoland 1 oraz Kuro i Fina z Evoland 2. Ponadto, znajdziesz pocztówkę z piękną ilustracją, wraz z kodem do pobrania oryginalnej ścieżki dźwiękowej. Edycja obejmuje także certyfikat autentyczności.
Znajdziesz także kolekcję dużych naklejek z wszystkimi logotypami gier wideo, w tym najnowszym oficjalnym logotypem tej ekskluzywnej edycji.

  • Evoland przenosi cię od monochromatycznej grafiki do pełni trójwymiarowej oraz od walk w czasie rzeczywistym do starć z bossami w czasie rzeczywistym, wszystko to w towarzystwie dużo humoru i odniesień do wielu klasycznych gier.
  • Zainspirowane wieloma kultowymi seriami, które odcisnęły piętno na kulturze gier RPG.
  • Styl graficzny Evoland zmienia się wraz z podróżą w czasie, a jego rozgrywka ewoluuje w miarę postępu w historii.
  • Odkrywaj różne epoki i zmieniaj historię świata.
  • Wewnątrz znajdziesz elegancką skrzynię z czterema monetami upamiętniającymi, wystawową pudełko, ilustrowaną pocztówkę, kod do pobrania ścieżki dźwiękowej, certyfikat autentyczności oraz naklejki z logo gier wideo. "Evoland 10th Anniversary Edition przynosi ci dwie fantastyczne i unikalne gry RPG, których styl graficzny i rozgrywka zmieniają się w miarę postępu w grze!

Dane

Gatunek
RPG
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
SELECTA PLAY
PEGI
12
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Kolekcjonerska
Kod EAN
8424365725941

Referencje

Komentarze (0)