Agatha Christie Hercule Poirot The First Cases PS4

159,00 zł

Najniższa cena produktu 159,00 zł z dnia 29.01.2023

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Detektywistyczna przygodówka oparta na twórczości Agathy Christie. W Agatha Christie - Hercule Poirot: The First Cases wcielamy się w młodego Herkulesa Poirota, którego zadaniem jest rozwikłanie zagadki morderstwa jednego z uczestników przyjęcia w domu rodziny Van den Bosch.

Seria
PlayStation 4
Gatunek
Przygodowa
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Microids
PEGI
7
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 15 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 15 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 3,00 zł .


Agatha Christie - Hercule Poirot: The First Cases jest detektywistyczną przygodówką opartą na twórczości Agathy Christie – słynnej autorki niebywale poczytnych kryminałów. Produkcja została opracowana przez studio Blazing Griffin, a jej wydaniem zajęła się firma Microids.

W grze Agatha Christie - Hercule Poirot: The First Cases trafiamy do przedwojennej Belgii i wcielamy się w Herkulesa Poirota w przededniu jego detektywistycznej kariery. Pewnego dnia protagonista otrzymuje zaproszenie na przyjęcie zorganizowane przez wpływową rodzinę Van den Bosch z okazji zaręczyn córki. Bal, na który przybywa również nasz podopieczny, przebiega w najlepsze... do momentu, kiedy jeden z gości zostaje zamordowany. Poirotowi nie pozostaje nic innego, jak przeprowadzić śledztwo mające na celu odkrycie tożsamości sprawcy. Niejako przy okazji detektyw trafia na ślad licznych tajemnic rodziny Van den Bosch i jej rywali.

W Agatha Christie - Hercule Poirot: The First Cases akcję obserwujemy z lotu ptaka. Motorem gry jest dochodzenie prowadzone przez bohatera. W trakcie zabawy przemierzamy więc lokacje i przesłuchujemy różnorodne postacie. Szybko przekonujemy się, że prowadzenie takich rozmów nie jest łatwe, gdyż wszyscy mają tutaj coś do ukrycia i niemal każdy zachowuje się podejrzanie. Ponadto musimy uważnie rozglądać się po lokacjach, szukając rozmaitych wskazówek, które mogą naprowadzić nas na prawdziwy trop. Jako że z czasem zaczynamy gromadzić coraz więcej cennych informacji, musimy często zaglądać na specjalną mapę myśli, która pozwala porządkować zdobyte wskazówki i łączyć je ze sobą przy użyciu talentu dedukcji Poirota. W ten sposób w miarę postępów nie tylko dojdziemy do tego, kto stał za morderstwem, lecz również odkryjemy inne podejrzane sprawy wymagające rozwiązania.

Agatha Christie - Hercule Poirot: The First Cases posiada umiarkowanie atrakcyjną oprawę graficzną. Niemniej twórcom udało się zaprojektować różnorodne lokacje i postacie.

Dane

Gatunek
Przygodowa
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Microids
PEGI
7
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa

Referencje

Komentarze (0)