Coffee Crisis Special Edition PS4

119,00 zł

Najniższa cena produktu 119,00 zł z dnia 01.06.2023

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Klasyczna, dwuwymiarowa „chodzona” bijatyka, przywodząca na myśl skojarzenia z tytułami popularnymi na automatach w latach 90-tych. Coffee Crisis stworzoną przez Mega Cat Studios cechują prosty model rozgrywki i solidna dawka humoru.

Seria
Edycje Kolekcjonerskie
Gatunek
Akcja
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Avance Discos
PEGI
12
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Kolekcjonerska
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 11 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 11 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 2,20 zł .


Na Ziemię trafiła złowroga rasa Smurglian. Obcy nie spoczną, dopóki nie ukradną najcenniejszych rzeczy, jakie mają ludzie: heavy metalu, darmowego wi-fi oraz kawy.

Coffee Crisis to zabawna „chodzona” bijatyka, w której wcielamy się w… słuchających metalu baristów, walczących z inwazją kosmitów. Produkcja stawia na prostą, ale satysfakcjonującą rozgrywkę, znaną z popularnych w latach 90-tych gier, takich jak Golden Axe, Final Fight czy Double Dragon.

Coffee Crisis jest klasycznym przedstawicielem gatunku chodzonych bijatyk. Akcję obserwujemy z boku, z tzw. perspektywy side-scrollowej. Kontrolując swojego bohatera (kilka różnych postaci do wyboru) poruszamy się w prawo i eksterminujemy kolejnych przeciwników z wykorzystaniem odmiennych ataków oraz elementów otoczenia (którymi możemy rzucać). Twórcy przygotowali zestaw zróżnicowanych plansz.

Dane

Gatunek
Akcja
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Avance Discos
PEGI
12
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Kolekcjonerska

Referencje

Komentarze (0)