Escapists + The Escapists 2 PL/ANG. PS4

99,00 zł

Najniższa cena produktu 99,00 zł z dnia 23.02.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Łączący elementy wielu gatunków symulator więźnia, opracowany przez niezależne studio Mouldy Toof we współpracy z ekipą Team 17 Software. W grze, wcielając się w rolę skazańca, wiedziemy „normalne” życie w jednym z kilku dostępnych zakładów karnych.

Seria
PlayStation 4
Gatunek
Symulacja
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Polska, napisy
Okładka
Angielska
Producent
TEAM 17
PEGI
7
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5056208805621
Ilość
Ostatnie sztuki
Ostatnie sztuki

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 9 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 9 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 1,80 zł .


The Escapists to tytuł o niejednoznacznej klasyfikacji gatunkowej. Najprościej byłoby go opisać jako symulator więźnia, łączący elementy zręcznościówki, przygodówki, a nawet cRPG-a i gry logicznej. Mamy tu do czynienia z dziełem niezależnego studia Mouldy Toof (twórców Spud’s Quest), wydanym przez dobrze znaną firmę Team17.

W The Escapists wcielamy się w rolę skazańca, który odsiaduje wyrok w bliżej nieokreślonym zakładzie karnym. Wiedziemy codzienne życie, wykonując rozmaite prace, ćwicząc, wchodząc w interakcje ze współwięźniami, spożywając posiłki, wychodząc na okazjonalne spacery etc. Nieustannie przyświeca nam przy tym jeden cel: ucieczka.

Dlatego w międzyczasie przyglądamy się otoczeniu, szukamy luk w systemach bezpieczeństwa, zbieramy pozornie nieprzydatne rzeczy służące do wykreowania rozmaitych narzędzi, poprawiamy statystyki postaci, szukamy sprzymierzeńców wśród towarzyszy niedoli – aż w końcu, gdy uznajemy, że jesteśmy gotowi, przystępujemy do wcielenia swoich zamiarów w życie.

Dane

Gatunek
Symulacja
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Polska, napisy
Okładka
Angielska
Producent
TEAM 17
PEGI
7
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5056208805621

Referencje

Komentarze (0)