• -23,04 zł

Forager PS4

89,00 zł
65,96 zł Zniżka 23,04 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 89,00 zł

Najniższa cena produktu 65,96 zł z dnia 20.05.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Forager to niezależna produkcja stworzona przez studio HopFrog założone przez Mariano Cavallero, inspirowana takimi klasykami, jak Stardew Valley, Terraria oraz klasyczne odsłony serii The Legend of Zelda. Próbna edycja tytułu została udostępniona na Steamie za pośrednictwem serwisu Humble Bundle, który wydał też pełną wersję gry.

Seria
Promocje
Gatunek
Zręcznościowa
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Nighthawk Interactive
PEGI
3
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5060146468282
Ilość
Bardzo dużo
Bardzo dużo

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 6 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 6 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 1,20 zł .


Forager zabiera nas do otwartego świata, początkowo składającego się jedynie z niewielkiej wyspy. W trakcie zabawy eksplorujemy okolicę i zbieramy surowce niezbędne do wybudowania pieca oraz wytworzenia pierwszych przedmiotów. Z czasem pozwoli to na zdobycie złotych monet, za które wykupujemy dostęp do kolejnych lokacji. Te różnią się nie tylko dostępnymi zasobami i obecną fauną – na niektórych z nich znajdziemy postacie niezależne, oferujące rozmaite usługi.

Podobnie jak Minecraft, gra nie ma z góry narzuconego celu. Możemy skupić się na hodowli zwierząt i uprawie roślin (a także minerałów, jeśli akurat mamy taki kaprys), poszukiwać rzadszych obiektów do wystawienia w Muzeum (choćby w celu zdobycia cennych nagród) lub zająć się handlem i gromadzeniem bogactw. Jeśli zapragniemy przygód, cztery dostępne lochy w duchu oldskulowych odsłon The Legend of Zelda pozwolą nam zmierzyć się z potworami – w tym potężnymi bossami – oraz zdobyć skrzynie z łupami, w tym nowe schematy tworzenia przedmiotów. W wyprawach mogą nam towarzyszyć sojusznicy sterowani przez AI, których pozyskujemy sobie w świecie gry. Nie zabrakło też prostych zagadek i innych atrakcji, ale lepiej nie poświęcać im się nieustannie, jako że wiąże się to ze spadkiem wskaźnika energii, co w skrajnym przypadku może doprowadzić do zgonu bohatera.

W Forager znalazł się prosty system rozwoju postaci, w ramach którego każda aktywność – wydobycie surowców, pokonanie wrogów etc. – przekłada się na punkty doświadczenia. Po zebraniu odpowiedniej liczby tychże bohater awansuje na wyższy poziom, co pozwala na rozwinięcie zdolności związanych z budownictwem, magią, walką, gotowaniem, wydobyciem itd. Gra nie narzuca nam większych ograniczeń w doborze umiejętności, co ułatwia stworzenie postaci zgodnej z naszym stylem gry.

Dane

Gatunek
Zręcznościowa
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Nighthawk Interactive
PEGI
3
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5060146468282

Referencje

Komentarze (0)