• -95,04 zł

Nexomon Extinction PS4

139,00 zł
43,96 zł Zniżka 95,04 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 43,76 zł

Najniższa cena produktu 43,96 zł z dnia 20.05.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Nexomon Extinction łączy ze sobą dobrze znaną mechanikę łapania potworków znaną z serii Pokemon wraz z interesującą szatą graficzną i nową oprawą fabularną. Gra jest drugim tytułem z serii Nexomon za którego wydanie oraz produkcję odpowiedzialne jest studio VeWO Interactive.

Seria
Promocje
Gatunek
RPG
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Pqube
PEGI
3
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5060690791560
Ilość
Bardzo dużo
Bardzo dużo

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 4 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 4 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 0,80 zł .


W zamierzchłych czasach ludzie i Nexomony byli śmiertelnymi wrogami. Pod wodzą okrutnego króla potworów Omnicrone’a kolorowe stwory obrały za cel zniszczenie ludzkiej rasy. Ludzie zostaliby ostatecznie pokonani, gdyby nie grupa śmiałków, która postanowiła przechytrzyć władcę Nexomonów. Unikając wykrycia oswoili oni część potworów aby z nimi ramię w ramię stanąć naprzeciw Omnicrona i pokonać go w ostatecznej walce. Dzięki determinacji ludzi udało się zniszczyć władcę Nexomonów, a tym samym rozpocząć na świecie długą erę pokoju. Przez wiele tysiącleci ludzie wraz z potworami żyli w zgodzie, aż na horyzoncie pojawiło się nowe zagrożenie, któremu musimy się przeciwstawić

Pod względem rozgrywki Nexomon Extinction nie odbiega od poprzedniej odsłony cyklu. Kierując naszym protagonistą, eksplorujemy świat, wypełniamy zadania zlecane nam przez postacie niezależne, a także łapiemy i trenujemy Nexomony. Podczas podróży przez różnorodne lokacje mamy okazję zmierzyć się z dzikimi Nexomonami, a także z innymi trenerami. Walkę zrealizowano w dobrze znanej konwencji starć turowych. Podczas potyczki możemy skorzystać z wielu rodzajów Nexomonów, uzbrojonych w różne umiejętności i posługujących się odmiennymi technikami walki

W Nexomon Extinction ogromną rolę odgrywa mechanika łapania potworków, które stanowią trzon naszej drużyny. Choć na początku mamy ich relatywnie mało, tak z czasem rozbudowujemy naszą kolekcję o coraz to potężniejsze stwory. Podróżując przez świat, możemy spotkać ponad trzysta rodzajów Nexomonów, pochodzących od jedenastu różnych żywiołów. Zaimplementowany do gry system ich ewolucji oraz treningu sprawi, iż z czasem stają się coraz bardziej potężne i okazałe.

W każdej krainie poza możliwością spotkania związanych z nią stworków znajdujemy także różne przedmioty i bonusy, które znacząco mogą wpłynąć na nasz postęp w grze. Oprócz dodatkowych pomocy, których możemy użyć podczas starcia z przeciwnikiem, znajdziemy również specjalne dodatki, które pomogą naszym Nexomonom szybciej ewoluować.

Dane

Gatunek
RPG
Stan
Nowy
Platforma
PS4
Wersja językowa
Angielska
Okładka
Angielska
Producent
Pqube
PEGI
3
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5060690791560

Referencje

Komentarze (0)