• -65,71 zł

F1 24 PS4

329,00 zł
263,29 zł Zniżka 65,71 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 329,00 zł

Najniższa cena produktu 263,29 zł z dnia 17.07.2024

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto

Wejdź do dwudziestki w EA SPORTS F1 24, oficjalnej grze wideo 2024 FIA Formula One World Championship. Obudź mistrzowski potencjał w pogoni za karierą w F1, która będzie pierwszą dużą aktualizacją tego trybu od 2016 roku.

Seria
Promocje
Gatunek
Wyścigi
Stan
Nowy
Platforma
PS4/PS5
Wersja językowa
Polska, napisy
Okładka
Angielska
Producent
EA
PEGI
3
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5030934125345
Ilość
Bardzo dużo
Bardzo dużo

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 26 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 26 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 5,20 zł .


Jedź jak najlepsi i zjednocz się z bolidem dzięki zupełnie nowemu systemowi EA SPORTS Dynamic Handling. Rozpal swoją pasję, łącząc się z ulubionymi zespołami i kierowcami, i udowadniając swoją klasę w nowych trybach i doświadczeniach.

GŁÓWNE CECHY:

Obudź mistrzowski potencjał w trybie kariery kierowcy
Po raz pierwszy w historii wskocz do nowej kariery kierowcy i ścigaj się jako jeden z aktualnych kierowców F1. Zagraj swoim bohaterem i wykorzystaj jego dotychczasowe statystyki i reputację, przywróć legendarne ikony z przeszłości, aby kontynuować ich dziedzictwo w F1, lub graj jako ty i wspinaj się po szczeblach kariery jako żółtodziób w F1 lub F2.

Innowacje w rozgrywce zgodne ze światem F1
Poznaj nowy system wyróżnień dla kierowców, śledzący twoje osiągnięcia przez wiele sezonów, a także tajne negocjacje kontraktowe, rywalizacje wielosezonowe, nowe przerywniki filmowe i kwestie głosowe prawdziwych kierowców zaczerpnięte z rzeczywistych transmisji F1. Prócz tego znajdziesz w grze wszystkie zespoły, kierowców i tory 2024 FIA Formula One World Championship.

Jedź jak najlepsi
Dzięki EA SPORTS Dynamic Handling największa jak dotąd aktualizacja fizyki i prowadzenia bolidu zapewnia najbardziej autentyczne i wciągające wrażenia z jazdy, jakie kiedykolwiek odczuwano w grach F1. F1 24 obejmuje zupełnie nowy system kinematyki zawieszenia, ulepszony model opon, bardziej szczegółową symulację aerodynamiki, nowe ustawienia silnika i rozszerzone opcje ustawień bolidu, dające większą kontrolę nad wpływem stylu jazdy na osiągi twojego bolidu i strategię wyścigową.

Udowodnij, że masz to czego potrzeba, by wejść do dwudziestki

Kariera wyzwań
Nowy sposób, w jaki nasza społeczność może doświadczyć sezonu F1. Kariera wyzwań obejmuje odcinkową rywalizację z miniscenariuszami kariery, w których możesz sprawdzić swoje umiejętności w wyjątkowych zawodach i wyzwaniach. Rywalizuj o najlepsze wyniki w rankingach społeczności. Wyraź swoją opinię na temat treści przyszłych odcinków, głosując w naszych ankietach w mediach społecznościowych.

Kariera dwuosobowa
Powraca ulubiona kariera wyścigowa dla wielu graczy, zawierająca wszystkie nowe funkcje z kariery kierowcy dla jednego gracza. Nawiąż współpracę ze znajomym, aby grać wspólnie w tym samym zespole F1 lub rywalizować jako kierowcy różnych zespołów.

Strefa kibica – Rozpal swoją pasję
Okaż swoją lojalność wobec ulubionego zespołu i kierowcy oraz współpracuj z innymi kierowcami z całego świata, aby walczyć o prawo do przechwałek w Mistrzostwach Strefy Kibica. Wykonuj wspólne zadania z innymi członkami Strefy Kibica, aby podnieść rangę swojej Strefy w klasyfikacji i odblokować unikalne nagrody i przedmioty. Śledź postępy w Strefie Kibica w aplikacji Racenet.

Dane

Gatunek
Wyścigi
Stan
Nowy
Platforma
PS4/PS5
Wersja językowa
Polska, napisy
Okładka
Angielska
Producent
EA
PEGI
3
Nośnik
Blu-Ray
Edycja
Podstawowa
Kod EAN
5030934125345

Referencje

Komentarze (0)